Kdo je to norník?

V minulé kapitole jsem se Vám pokusil nastínit, jak vypadají priváty a jaké slečny tam můžeme potkat. Samozřejmě mě prosím berte s rezervou, je to můj pohled, takže pokud máte jiné zkušenosti a myslíte si něco jiného, budu vděčný za každý komentář a názor, že je to všechno jinak.

Dnes se podíváme hlubin norníkovi duše.

No a jak to teď napsat, aby se někdo neurazil. No, snad ne. Norník je osoba, zpravidla rodu mužského, který navštěvuje priváty a slečny provozující sex za prachy, tedy já a x tisíc dalších.

Asi nejlepší obrázek si uděláte, když nakouknete na weby (říkejme tomu spíš taková nornická bible) na diskuzní servery, kde si norníci vyměňují informace o navštívených holkách. Tam se přátelé podívejte, stojí to rozhodně za to. Návštěva serveru www.masher.cz nebo www.nornik.net na Vás jednoznačně zanechá nepopsatelný zážitek. Samozřejmě i já tam přispívám, protože nornická solidarita, pokud je adekvátní Vám může ušetřit docela dost peněz a vyhnout se nepříjemnému zážitku.

Nicméně je tam docela dobře vidět sociální skladba návštěvníků privátů. Typický obraz norníka neexistuje a nelze to úplně zaškatulkovat. Hodně o tom píše slečna masérka s profilem Píšeme Románky @piseme

Já osobně jsem si ty roky udělal jednoduchý obrázek tamních přispěvovatelů. Většinou jsou to sebestřední narcisové s pocitem nadsamce, to poznáte podle toho, když recenze není vyloženě recenze na slečnu, ale recenze toho, jak ji šoustal hodinu v kuse a slečně se to líbilo, že na zbytek dne už to zabalila. Málokdo ovšem pochopí, že toho, kdo to čte zajímá spíš výkon slečny, než jeho ptáka, který má minimálně rozměry černocha z rovníkové afriky. To je většinou muž ve věku mezi 40–50 lety, samozřejmě dobře stavěný bez mcdonalda a vlasového ostrůvku s minimem šedin a výdrží jak “dvacítník” s o tři roky starší spolužačkou.

Další část jsou samozřejmě muži, kteří jsou bez partnerky a dlouhodobě jim chybí sex.

A jako v každé společnosti i tam narazíte na lidi normální a na řekněme to otevřeně..idioty. A té části je tam dle mého názoru víc.

Víte za necelé čtyři roky jsem řekněme poznal tak kolem 100 slečen a žen různého věku. Rozhodně se tím nechlubím, ono taky není čím. Ale vždycky se mi vyplatila jedna věc. A to chovat se k nim jako k ženám a slušně. Když tam čtete ty negativní komentáře a v čem všem je ta holka na hovno a přitom tu slečnu třeba znáte a máte zážitek odlišný, tak mnohdy se k nim stačí chovat jen slušně a nechovat se k nim jako ke kusu hadru. Ale ono je to jednoduché. Když člověku chybí nějaká základní elementární slušnost tady, tak mu chybí všude. A to je taky důvod, proč je naše společnost, tam kde je, slušnost a nějaká úcta k druhému se úplně vytrácí. Ono se řekne, ryba smrdí od hlavy, ale ona u toho ocasu smrdí úplně stejně jako u té hlavy a stejně to tak smrdí v zámku i v podzámčí.

Víte, mně se vždycky vyplatilo řídit se podle hesla: Se slušností nejdál dojdeš. Vím, je to otřepané, ale já se tím prostě řídím. Když někam přijdu, slušně pozdravím, poděkuji a zase se slušně rozloučím.

Víte, ono holka za prachy je prostě pořád taky člověk a mnozí ti, kteří si myslí, že jejich 1500 kč za hodinu tu holku položí na krovky a bude se chovat jako sexuální bohyně a pornoherečka v jednom, tak se většinou pletou a dostanou ještě méně.

A to je možná důvod, proč jsem nikdy neměl špatný zážitek. Samozřejmě, to, že si s holkou nesednete to se prostě stane každému. Ale divili byste se, jak i na pohled nepřístupná holka změní chování, když k ní přistoupíte úplně jinak. Já třeba vždy, když jdu někam poprvé a se slečnou vyřizujeme formality ji vždy řeknu, že pokud jsem ji nějak nesympatický, nebo jsem ji nepříjemný, ať mě klidně vyhodí, že bych nerad, aby měla špatný zážitek, protože pak bychom ho měli samozřejmě oba. V 95% to tu holku překvapilo a nikdy se mi nestalo, že by mě vyhodila, naopak to chování bylo úplně jiné, otevřenější a přístupnější.

Samozřejmě na krávu můžete narazit stejně snadno jako na vola, ale taková holka v tomhle kšeftu moc dlouho nevydrží.

Proč jsem vlastně začal s touhle zálibou já? Nevím, opravdu nevím, na začátku ze zvědavosti. Sukničkář nejsem, holky jsem nikdy nestřídal a milenky nehledal. Po čase mě nějak na tom začala bavit zvědavost, poznat další novou holku a vědět, že ji vidím poprvé v životě a za pět minut s ní budu v nejtěsnějším kontaktu, v jakém může muž a žena být, někdy má člověk pocit samoty a touhy prožít něco zakázaného.

A taky proto, že byť by mě teď spousta lidí profackovalo, tak je to proto, že to je nejtajnější forma nevěry. Mít milenku je sice hezké, je to intenzivní, je to prostě něco jiného, je to jako jíst to nejkvalitnější jídlo, které je připraveno z těch nejvytříbenějších ingrediencí. Oproti tomu sex za prachy je prostě jako ohřáté jídlo v plastovém boxíku v mikrovlnce, na chvíli zasytí a tím končíme. Ale mít milenku je taky pěkně o hubu, riziko provalení nevěry je zde obrovské a samotné následky jsou mnohdy horší, než vybombardování Aleppa. Bohužel jsem toho byl svědkem u několika přátel, kamarádů a kamarádek a ty rozvrácené rodiny to prostě není ten správný šálek kávy pro každého.

Tak a tady bych to pro dnešek ukončil a pokud jste dočetli až sem, tak samozřejmě moc děkuji. A v příští kapitole se můžete těšit na to, jak to všechno začalo a první zážitky.

Like what you read? Give privatovy_guru a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.