Začalo to masáží…erotickou

Vlastně ani nevím, jak jsem se k tomu šílenému nápadu dostal. Myslím, že mě k tomu přivedla reportáž v TV, kde se erotickými masážemi zabývali. Říkal jsem si tehdy, že by to nemuselo být úplný špatný a prostě zvědavost byla silnější než já. No a tak jsem začal brouzdat po netu a hledat vhodný masážní salón.

Poskytování erotických masáží, tedy masáží s happyendem, je takovou řekněme na oko čistší forma privátového dovádění. Ono to vypadá taky lépe při prezentacích na webu. Privát se prezentuje jako masážní salón, ale jedná se o klasický privát.

Nicméně tohle rozhodně není pravidlem. Spousta masážních salonů se opravdu zabývá jen masážemi a pohlavní styk je prostě tabu a veškerá aktivita se odehrává výhradně ruční prací.

Odborná nornická veřejnost, na tohle téma vede diskuze už několik let a už na toto téma proběhlo mnoho vášnivých rozvětvených diskuzí a vlákno Privát vs. Honírna naleznete na masheru, norníku a svého času byl i na kurtizánách. Vyhlášení nořiči nechápou, že je někdo ochotný vrazit 1500 za vyhonění užovky, když si za tu stejnou cenu můžou vedle rovnou pořádně zašukat. A že v masážních salonech dělají jen holky, kterým se nechce do sebe pustit nadrženého norníka. No, to je z části pravda, ale taky je pravdou, že erotická masáž nejsou vyhozené peníze. Tedy jak kde, stejně jako nejde mizerného opraváře fušera, tak stejně tak nejde i mizernou masérku. Masírovat neumí a po 15 minutách dá povel otočky na záda a mechanicky ukončí trápení své i zoufalého klienta, který se těšil na stříkanec až na strop.

Na druhou stranu, jsou holky a ženy, které mají erotickou masáž opravdu jako koníček, baví je to, jsou kreativní, prošli nějakým kurzem a dokáží klientovi opravdu udělat moc pěkný zážitek.

Jelikož jsem docela velký trémista, tak jsem raději chtěl navštívit masérku, která provozuje masáže v soukromí, protože mi to přišlo intimnější, než čekat někde na sprchu nebo poslouchat, jak někdo chodí kolem dveří. Pamatuji si, že asi po týdnu pátrání, čtení referencí jsem si vybral masérku, provozující tantra masáže na pražských Vinohradech v Manésovce. Říkejme ji Hanka, na fotkách působila sympaticky a i zkušenosti měla evidentně řádné, tak jsem prostě jednou vytočil telefon a objednal….No spíš se vykoktal. Po domluvě na konkrétní hodině jsem vyrazil pln nervozity směr centrum Prahy. Když jsem stál před vchodem, tak ve mně byla tak malá dušička, že vlastně ani nevím, jak jsem vůbec dokázal vytočit telefon.

No nic, dveře zabzučeli a byla jsem odeslán do přízemního bytu, kde už za dveřmi stála v přítmí Hanka. Udávaných 32 let ji bylo tak před 12 lety, ale postava i vzhled ušel, navíc šlo o masáž, tak mi to bylo celkem jedno. Po vyřízení formalit jsem byl odeslán do sprchy s pokynem, že až přijdu, ať si lehnu na záda, že hned přijde. Samotná masáž na břichu byla velmi příjemná, pořád sice něco mlela o tantře, velkém tahu, atd., ale bylo vidět, že masírovat umí (s odstupem času a získávání zkušeností Vám už předem můžu říct, že tantra vypadá úplně jinak, ale na kvalitě to nic neubíralo. Jak šel čas a přibýval horký olej na mých zádech, tak i ruce Hanky klesali níž a níž. Musím říct, že v okamžiku, když mi začala masírovat zadek a jako mimochodem zajela k ptákovi, tak to bylo moc hezké a okamžitě došlo k velmi pěkné tvrdosti. Pak si mě přetočila na záda, chvíli masírovala rukama, pak se svlékla a zahájila masáž tělem.

…Tady si dovolím trochu odbočit k tomu, jaký typ žen se mi líbí. Nejsem na hubený holky. Osobně jsem radši, když je ženu za co chytit, když má velká prsa, zadek, boky váží tak od 70 kg výš.

Což Hanka byl pravý opak, prsa malá, hubená, ale moc pěkný zadeček, sama mě vyzvala, že ji můžu hladit na povrchu těla. Když zakončila masáž body to body…ať jsem moderní…tak zahájila samotnou masáž ptáka, který mi stál, jak nikdy dříve. Musím říct, že tohle uměla skvěle, dokázala prodlužovat vyvrcholení a asi po 20 minutách mě nechala vystříkat dávku takovou, že jsem nechápal, kde se to ve mně vzalo, obzvlášť po velmi plodném předchozím večeru s drahou polovičkou. Musím říct, že zážitek to byl výborný a pro začátečníka určitě stál za to.

Víte, ony erotické masáže nejsou vůbec špatné. Osobně si ale myslím, že mají své kouzlo pouze v okamžiku, kdy jsou odděleny od klasického sexu. Šikovná masérka s Vámi opravdu dokáže divy a pokud má cit, výdrž a dokáže být empatická, tak z vás dokáže vytáhnout takové vyvrcholení, že na něj opravdu dokážete vzpomínat ještě hodně dlouho.

Podstatné je také chování masérky i Vaše. Osobně se třeba vždy ptám, zda jsou možné dotyky, většinou to masérka, ale řekne na začátku sama. Smutné je, že spousta masérek s tím má špatné zkušenosti, že to prostě klienti zkouší a pod dotyky si minimálně představují vyprstění. Důležitá je i komunikace. Některé masérky jsou ukecané, některé mají rády ticho. A ta komunikace udělá hodně. Docela zajímavě o tom psala @piseme v článku: https://medium.com/%40happyend/psycholo%C5%BEka-amat%C3%A9rka-a878c7703489#.9j9ugnndi Ta psychologie je při této činnosti snad důležitější, než samotné masérské dovednosti.

Co se dotyků týče, tak to je kapitola sama pro sebe. Jsou holky, které na sebe nechají sáhnout hodně, některé zase vůbec. Já jsem člověk, který respektuje druhého, takže jsem si nikdy mez danou masérkou nedovolil překročit. Jednu chvíli jsem chodil za…říkejme ji slečna I, i když se tak možná nejmenovala a tedy přátelé, tam jsem opravdu měl co dělat, já jsem za ní chodil hlavně z důvodu, že jsem věděl, že má jasné meze, za které nepůjde a to se mi právě strašně líbilo. Ona to věděla, že bych ji chtěl, že se mi strašně líbí a taky mi to párkrát mrcha jedna dávala pěkně sežrat, jak se ke mně natáčela, jak se oblékala, svlékla, věděla, že mě má úplně omotaného kolem prstu, podle mě ji to taky rajcovalo. Věkově jsme od sebe byli dva tři roky, ale na 27 let měla úžasně tvarovanou postavu, ne hubenou, ne tlustou, prostě kus krásný ženský. Dlouho mi pak před spaním dávala pěkně zabrat. Měla úžasnou techniku, kdy absolutně nerespektovala mé přání a dělala vše podle svého. To byla zároveň první masérka, kterou jsem nechal masírovat prostatu…Tedy takhle, všechny do té doby se mě ptali, jestli to chci…”I” to rovnou udělala, neptala, prostě tam rovnou zajela.

Za ty tři roky jsem masérek ale nenavštívil zase tolik, ale špatný zážitek jsem neměl žádný. Vracím se prakticky ke třem, každá má jiný styl, každá má jinou techniku. Hodně rád se vracím k jedné slečně, co masíruje u sebe doma na Barrandově, ta se masážemi…normálními..živí přes den a doma dělá erotické. Za tou chodím, když si chci navíc popovídat jako s kamarádkou. Některé slečny, ale už to bohužel nedělají, chodíval jsem ke Karolíně na Smíchov, to byla výborná masérka, ta ráda masírovala celým tělem a zakončení prováděla krásným hlubokým orálem. Na ten vzpomínám opravdu se slzou v očích, protože byl natolik kvalitně udělaný, že sex s ní by to akorát pokazil.

Na erotických masážích je oproti klasickému noření jedna podstatná věc. Klasické noření je o sexu, který je více méně pořád stejný. Někde si sednete se slečnou víc, někdy míň, ale je to pořád to samé. Erotické masáže jsou s každou masérkou jiné a v tom je jejich kouzlo….

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.