TOP 7smart tools держкомунікатора

by Anna Balatska, PM at Republic

Рубрика #RE_TOOLS — корисні інструменти, які стануть у нагоді тим, хто працює над “постановкою голосу” державних органів або громадських організацій. З їхньої допомогою Ви донесете ще більше важливих повідомлень, щоб голоси держави та громади звучали впевнено та цікаво.

#DesignMatters

Canva (більшість функціоналу — безкоштовна)

Прекрасний інструмент, який дозволить вам швидко та легко створювати різноманітні графічні елементи для своїх матеріалів без фотошопу.

Зокрема, не витрачаючи багато часу, можна створити віжуали для соцмереж у необхідних розмірах, інфографіку, фірмові бланки, сертифікати та вітальні листівки. Більш того, Сanva пропонує шаблони презентацій, що може стати у нагоді, коли вичерпуються ідеї для цікавого та ефективного оформлення. Готові шаблони легко адаптувати під фірмовий стиль, замінити кольори, додати власні елементи. Зроблені вами візуальні шедеври завантажуються у декілька кліків — і от ще більше краси супроводжує ваш голос.

Додатковий бонус — у разі реєстрації всі ваші готові матеріали зберігаються і їх можна редагувати, що дуже зручно, якщо ви часто створюєте контент для періодичних рубрик.

PlaceIt (більшість функціоналу — безкоштовна)

Просто незамінний інструмент, якщо вам необхідно начаклувати зображення з гаджетами з вбудованою необхідною вам символікою чи вмістом вашого сайту. Наприклад, якщо ви плануєте створити соціальний додаток і зробити ефектну презентацію для інвестора або ж продемонструвати, як виглядає ваш новий сайт.

Все дуже просто — обираєте категорію, яка вам необхідна, обираєте стилістику (бізнес, спорт, розваги) та вбудовуєте свій логотип або необхідний лінк — і все за декілька кліків.

#ContentGig

Inbound.org

Часом пошук натхнення для створення свіжого оригінального контенту може зайняти багато часу. Проте, на щастя, існує ціла низка сайтів, які можуть цей процес скоротити. У підбірці цього місяця команда Republic радить звернути увагу на ресурс Inbound.org. Аудиторія ресурсу — міжнародна спільнота кращих західних маркетологів та комунікаційників. Тут можна знайти нові ідеї, актуальні тренди маркетингу та смм і обговорити їх з колегами по цеху.

Headline Analyzer (анг)

Цікавий інструмент, який дозволяє перевірити, наскільки Ваш заголовок може “зачепити” читача. Адже у більшості випадків ми вирішуємо, чи ознайомимось далі з матеріалом, саме за його заголовком. Окрім того, що інструмент визначає коефіцієнт по шкалі “емоційного маркетингу” (EMV), Ви також дізнаєтесь, яких акцентів більше у тексті — раціональних (Intellectual), тих, що викликають емпатію (empathetic) чи тих, що зачіпають вже глибинні емоційні та духовні пласти (spiritual). Cвої результати можна порівняти з показниками, які вважаються ефективними (наприклад, 30–40% EMV як середній показник та 50–75 % як високий).

#Аnalytics

Dasheroo

Наразі існує безліч ресурсів, які дозволяють проаналізувати текст на предмет показників охоплення та залучення аудиторії. У цій підбірці радимо ознайомитись з Dasheroo. Цей безкоштовний та зрозумілий за своїм інтерфейсом ресурс дає можливість тримати руку на пульсі ефективності всіх Ваших платформ — Facebook, Twitter, LinkedIn, MailChimp. На нашу думку — прекрасний спосіб зекономити час та зусилля.

#SMM Pro

Buffer (тиждень безкоштовного тестування, надалі — 10 дол/місяць)

Якщо у вас є декілька аккаунтів, по яких потрібно постійно планувати, розподіляти та ще й крос-постити контент на декілька платформ (facebook, tweeter, LinkedIn, Instagram, Google+, Pinterest), то радимо спробувати цю платформу.

Завдяки Buffer ви зможете запостити, запланувати та проаналізувати ваші дописи на різних платформах, перебуваючи на єдиному ресурсі. Також ви можете створювати команди для спільної роботи з аккаунтом.

#TeamWork

Trello

Кожна команда прагне зробити свою співпрацю найбільш зручною та ефективною. Ми так само випробовуємо цілу низку платформ для організації спільної роботи. У цій підбірці звертаємо увагу на свого роду “класику” серед проектних менеджерів. Плюси Trello у його зрозумілості, широкому спектру можливостей у безкоштовному плані та простій інтеграції з великою кількістю необхідних у роботі команди інструментів (google docs, slack).

#Bonus

Зручний інтерфейс для перегляду твіттера — http://bit.ly/1biYqOU

Актуальні розміри віжуалів для Facebook — http://bit.ly/2iZrTuy

Нова анонсована функція Facebook — http://bit.ly/2jlZZW7

Цікаві переліки та списки на різноманітні тематики — rankly.com

Хочете отримувати більше інформації?

Підпісуйтесь та слідкуйте за нами також у Facebook та twitter.

З прикладами нашої роботи можна ознайомитись на сайті.

Хочете отримати пораду, як покращити роботу Вашої прес-служби, або маєте ідеї для співпраці — пишіть нам на hello@republic.in.ua

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.