A Pizza vs. Money Question of the Day
Nicole Dieker
913

Back when I had a job I really hated I remember going to our annual ‘team outing’ where we had about $20 per person spent on us for lunch and just really wishing I could get a crisp $10 and not talk to those people.

Like what you read? Give RiffRandall a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.