MS v ledním hokeji 2021 živý přenos

Mistrovství světa IIHF mužů 2021 nyní naživo. Dnes nás čekají dva zápasy, Kanada bude čelit Švédsku a poté Finsko vs. Rusko. Mistrovství světa IIHF v roce 2021 začíná 26. dubna (o den dříve než obvykle!) Se všemi deseti týmy v bublině v Albertu v Edmontonu. Tým Kanady hledá svou 19. zlatou medaili, zatímco zajímavá kombinace hráčů týmu USA doufá, že se jejich tým vrátí zpět na vrchol.

Hodinky : http://bit.ly/IIHF_Ice_Hockey

Hodinky : http://bit.ly/IIHF_Ice_Hockey

PÁTEK 21. KVĚTNA

Rusko vs. Česká republika: 9:15 hod. TSN1, NHLN
Německo vs. Itálie: 9:15 hod. TSN2
Bělorusko vs. Slovensko: 13:15 Aplikace TSN.ca/TSN
Kanada vs. Lotyšsko: 13:15 TSN1 / 3, NHLN

Mistrovství světa IIHF bylo vždy přísným úkolem pro každý tým a hráče. Ale jako obvykle, očekávejte příval vynikajících gólů a ohromujících zásahů. S národní hrdostí na trati očekávejte fantastické putování za slávou mistrů minulých let, jako je Kanada, Rusko, Švédsko atd. Pokud čekáte na nějaké relevantní informace o akci, pokračujte ve čtení tohoto článku a nebudete zklamaný!

Všechny hry budou vysílány v NHL Network v USA a TSN v Kanadě a budeme mít denní rozpis zde v Die by the Blade her z předchozího dne, stejně jako co sledovat každý den a jak vyhlídky všech čtyř Sabres zúčastnění dělají.

Odpovídá časovému přímému přenosu
Rusko vs. Česká republika 9:00 ET Sledujte zde
Německo vs. Itálie 9:00 ET Sledujte zde
Bělorusko vs. Slovensko 13:15 východního času
Kanada vs. Lotyšsko 13:15 ET
Jak sledovat přímý přenos mistrovství světa 2021 IIHF online na Redditu?

Existuje spousta možností, pokud jde o sledování mistrovství světa IIHF v přímém přenosu, a můžete si vybrat placené i neplacené možnosti, abyste si mohli vychutnat nejskvělejší juniorský hokej na displeji.

Oficiální vysílací kanály
Sledování bez kabelu
Sledování pomocí sociálních médií
Sledování na mobilu.
Bez dalších okolků se dostaneme ke kritickým informacím o tom, jak zachytit živou akci z mistrovství světa IIHF v roce 2021!

Jak sledovat živé vysílání mistrovství světa IIHF v roce 2021 prostřednictvím oficiálních vysílacích kanálů?
Nejtradičnějším způsobem, jak sledovat globální hokejovou extravaganci mistrovství světa IIHF, je přihlásit se k odběru oficiálních vysílacích kanálů. Síť NHL je nejdůležitější vysílací společnost a každá hra Juniorů bude vysílána živě v sítích NHL a TSN. Následující seznam obsahuje jména nejdůležitějších oficiálních vysílacích společností a jejich příslušných národů.

USA — síť NHL

Kanada — TSN a TSN Direct.