Чи продумали все, ті хто посилає Нацгвардію на Північний-Захід?

Ідея нашпигувати Північ Рівненської, Волинської та Житомирської області, в боротьбі із силами зла в особі нелегальних бурштинокопачів не видається занадто геніальною. Можливо, тому що вкотре починається боротьба із наслідками, а не з причиною. Поки є попит буде і пропозиція.

Перекрийте потоки нелегального продажу та знищить “криши”, і бурштинокопачам не вигідно буде копати бурштин. Звичайно, вони можуть використати його, як їхні батьки — на опалення приміщення. Із такими цінами на опалення напівдорогоцінний камінь не видається, аж таким цінним.

Невже за 20, — ну нехай 10, — років, жодний правоохоронний орган не досліджував хто, як і де скупає та перепродає нелегальний бурштин? Чи буршниокопачі самі, по болоту із аквалангом, незаконно переправляють Сонячний камінь до Польщі, чи Білорусі?

Створіть нормальні робочі місця, нехай по тому ж таки бурштинодобванню, але законному: і місцеві будуть забезпечені, і державі доход, і природа, якщо підходити із розумом, не так страждати буде.

Бурштинокопачі доволі добре озброєні люди, а ескалація ситуації може призвести до допомоги “братніх білорусів”, які “ Я не разумею па-беларуску”. А Гради та Урагани вже недалечко від кордонів ЄС — м’яко кажучи — не дуже приємна ситуація. Особливо, якщо враховувати, що поруч Рівненська АЕС, я яку — не дай Боже! — випадково може залетіти снаряд.

Чи продумали все, ті хто посилає Нацгвардію на Північний-Захід?