npo KUiBCbKOrO
Дядю

Жив собі на світі Лицар у Сяючих Латах, який піклувався про найбідніших та звався — Лицар-у-куленепробивному-Шоломі. І випав сніг у його краях. І наголосив він, що: “Дядя з Києва сніг чистити не буде”. Не знаю, якого дядю він мав на увазі, може то була описка, і замість “і” та “ько” він написав букви “я” та “я”, але те, що у Лицар-у-куленепробивному-Шоломі порушив авторське право, це — точно. Адже ще три роки тому один Вілікій Філолог казав приблизно те саме.

Я людина справедлива і, зі всією справедливістю, заявляю — Лицар-у-куленепробивному-Шоломі цілком правий і Дядя (чи Той, кого він мав на увазі) сніг чистити не буде і грошей зараз не дасть. Є така традиція — під Новий Рік віддавати всі гроші, які бюджет мав перераховувати протягом року, державним підприємствам 31 (а якщо пощастить — 30-го) грудня. І зовсім (і в цілому) НЕ вина Уряду, якщо за 1 скорочений операційний банківський день державні підприємства не зможуть розрахуватися зі своїми кредиторами.

Тому, співчуваю тим, хто надає ритуальні послуги, але якщо траса Києв-Чоп (або Києв-Одеса) раптом виявиться розчищеною від снігу та посипаною соляно-піщаною сумішшю, не варто звинувачувати у тому “Дядю із Києва”, це не його вина. Це — кляті підприємці продали і пальне, і соляно-піщану суміш, і інші матеріали Обл- та Рай-автодорам у борг. І тепер дороги, замість того щоб бути льодаво-біло-непроїзними, стали жовто-прохідними.

І так. “Не скигліть”, бо “час займатися роботою” (с)

P.S.Для тих хто скаже, що таким чином злостиві підприємці ухиляються від податків зауважу наступне. Податкові зобов’язання виникають при відвантаженні ТМЦ, незалежно від тоді оплатять їх чи ні.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.