Dedektör Nerden Alabilirim? Bizce Buradan.

Dedektör Nerden Alabilirim? Bizce Buradan.

Dedektörlerin çok çeşitli bulunduğunu belirtmiştik. Ek olarak arazi yapısı, arama şartları ve hedeflenen objelerin cinsel de değişiktir. Bu değişikliklere nazaran her dedektörün kendi arasında öne çıkan üstün yanları vardır. Buradaki en önemli nokta, doğru şartlar ve hedefler için doğru dedektörü seçmektir.
örneğin; bir gömü dedektörü ile yüksek mineralli bir arazide küçük cüruf altın aramak doğru değildir. Aslına bakarsan define dedektörlerinin yapılış amacı yüzeydeki ufak metalleri görmekten ziyade derindeki büyük hedefleri algılamaktır. Bu şekilde yüzeydeki küçük metallerin yanıltıcı etkisi ile kullanıcıyı meşgul etmemektir.
Bu sebeple, “define dedektörü” büyük ve fazlaca derin hedefleri tespite yöneliktir. üst düzey define dedektörleri boş ve metal etkilerini ayırt edebilir. Duyarlı ve minik objelere karşı daha az kırılgandır. Define dedektörleri ile gayelerinin çok daha büyük hedeflerler olup, dedektör ailesi içerisinde üst segment cihazlardır.
Oysa “altın dedektörü” küçücük metallere, en yoğun olarak da altın metaline karşı çok hassastır. Minik objelere karşı en duyarlı olabilecek prensipte üretilmiştir. Gömü dedektörünün gözden kaçırabileceği tüm değerli ve altın metalleri tespit edebilir.
öteki taraftan “tek para ve hobi” dedektörleri orta derinliklere çok iyi sonuçlar vermekle birlikte, etrafa saçılmış madeni para, çeşitli metal objeleri (altın, gümüş, bakır) tespit etmede hızlı ve üstündürler. Bazı modellerde topraktaki mineral yapıya ahenk sağlaması için yüksek teknolojiler kullanılmış ve su geçirmez başlıklar (bobinler) ile de deniz, ırmak kenarı ve sahillerde kullanılabilir hale getirilmiştir. Bir çok kullanıcı tarafınca beğeni ile kullanılmaktadır.
Bununla beraber hafızamızda şöyle bir sual oluşabilir.
Aynı kategorilerde olan dedektör ve dedektörler içinde “en iyi” diye bir kavram var mıdır?
Açıklamak icap eder ise, buradaki en belirgin ayrımı alan kişi, şu demek oluyor ki dedektörü kullanacak şahıs yapacaktır.
Bu durumda farklı amaçlar ile yapılmış dedektörlerin kendi aralarında karşılaştırma yapılması doğru değildir.
Dedektör şirketlerinin ürettikleri dedektörlerde derinlik ayrımı, stabilite, ergonomi, toplam ağırlık, fiyat, firma desteği, güvence güvencesi ve marka kıymeti öne çıkmaktadır. Bunlara istinaden müşteri kendi tercihlerinin doğrultusunda seçim yapacak ve isteklerinin doğrultusunda en “iyi” detektöre haiz olduğunu anlatım edecektir. Bu adresten dedektör fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

En İyi Dedektör Mağazası İletişim ve Ulaşım Bilgileri
02242331020
05352945841
05443771881
05312761881
05442761881
ÇEKİRGE MEYDANI — UNPA PASTANESİ ÜSTÜ 3. KAT OSMANGAZİ BURSA

Kaynak — Resource