Tarus Temizlik Ekipmanları

Oto Yıkama Makineleri, Püskürtme Pompaları, Süpürgeler, Sıcak Hava Üreticisi, Oto Kuaför Malzemeleri ve Aksesuarlar’da indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.

Oto yıkama makinası yüksek verimi ile minimum ölçüde su, zaman ve elektrik sarfiyatı sağlar. Profesyonel ürünler 150, 200, 250 ve 300 bar basınca sahiptirler.

Sıcak soğuk yıkama makinesi, yüksek güvenlik standartlarına uygunluğu ve uzun süreli kullanım performansına sahip istenildiğinde sadece soğuk su kullanılabilen profesyonel makinalardır.

Basınçlı yıkama makinası genellikle Petrol İstasyonları, Oto Yıkamalar, Kara, Deniz ve Hava Ulaşım Araçları, Çiftlik, Mandıra, Marina ve Havuzların temizliğinde kullanılmaktadır.

Köpük püskürtme pompası, Dış yıkamada fırça ve sünger kullanmadan çizik riskini ve sarfiyatını minimuma indiren son dönemin en popüler makinalarıdır.

Sıvı püskürtme pompası, Köpük pompası ile aynı özelliklere sahip olup kimyasalın köpük olarak değil likit olarak püskürtülmesini sağlar

Sıcak Hava Üreticisi, araç içerisinde tüm döşemelerin temizliğinden sonra, araç içinin hızlı ve uygun maliyet ile kurutulması için kullanılan çoğunlukla 4 kollu makinalardır.

Sanayi tipi elektrik süpürgesi, ıslak kuru özelliğe sahip farklı kullanım yerlerinde fayans, halı, koltuk vb. kullanılan ve tek motordan üç motora kadar alternatifleri bulunan temizliğin ihtiyaç duyulduğu her yerde rahatça kullanılabileceğiniz süpürgelerdir

Halı yıkama makinası hareket kabiliyeti yüksek, her türlü zeminde kullana bilinen yanıcı ve parlayıcı ve yanıcı maddeler hariç her türlü sıvıyı vakum yapabileceğiniz süpürgelerdir.

Like what you read? Give Tarus Temizlik Ekipmanları a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.