AWS — Machine Learning

Amazon udostępnił 57 darmowych kursów dot. machine learningu — Informacja uzyskana na stronie https://geek.justjoin.it/.

O Machine Learning pisałem wstępnie w maju 2017 roku (https://technet-media.pl/machine-learning/definicja) a teraz możemy za darmo dowiedzieć się więcej, dzięki Amazon.

To jest bardzo dobra wiadomość.

“Co gdybyś wiedział więcej na temat swoich klientów pozyskując dane z wielu źródeł, takich jak media społecznościowe? — zachęca lektorka z filmu promującego bezpłatne kursy dot. machine learningu, udostępnione właśnie przez Amazon. Dotychczas kursy były dostępne dla pracowników firmy, od dziś możemy korzystać z nich za darmo. Amazon w przygotowanych materiałach przedstawia zastosowanie swoich usług takich jak Amazon Rekognition, Amazon Lex, Amazon Polly oraz AWS Lambda.

Na liście kursów przygotowanych w języku angielskim do wyboru mamy kilka ścieżek rozwoju: developer, business decision maker, data scientist, czy data platform engineer. Wśród nich znajdziemy materiały edukacyjne dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, ale też możliwość odpłatnego uzyskania certyfikacji z danej dziedziny. Żeby odtworzyć opublikowane materiały wystarczy zarejestrować się na platformie e-learningowej Amazonu.” — pisze autor Juniors

Learning Library — AWS Training and Certification
http://bit.ly/aws-learning