0:16

Tek Ura e Bruklinit, Nju Jork (Brooklyn Bridge) para dy…

6 Likes · 884 views

0:47

Stamboll, pamje të sotme nga Kulla e Gallatës…

3 Likes · 887 views

0:42

Shkakton tragjedi dhe vendos t`ia mbath!

3 Likes · 3,714 views

0:29

Ja si ndodhën 3 shpërthimet në aeroportin…

3 Likes · 2,368 views

1:41

Pamjet e sotme nga Idomeni, kampi i…

8 Likes · 1,092 views

0:40

Argjentinë, ndërsa vazhdon vizita e Presidentit Obama…

10 Likes · 2,503 views

0:10

Pak atmosferë nga Sess Nişantaşı, Stamboll e…

5 Likes · 1,946 views

12:15

Obama në Argjentinë të gjitha pamjet, vallëzimet,…

5 Likes · 1,445 views

0:05

Ja pse meshkujt preferojnë bjondet Sipas mendimit…

2 Likes · 1,678 views

0:31

Obama në Argjentinë Tango në Centro Cultural…

10 Likes · 1,895 views

0:46

Vallëzimi i Obamës me bukuroshen argjentinase…

92 Likes · 7,471 views

0:14

Prokuroria Speciale Publike e ruan hyrjen e Regjistrit…

5 Likes · 1,976 views

0:15

Njeri me shumë fat!

9 Likes · 1,333 views

0:07

Brokoli: Përmban komponentë që i…

11 Likes · 713 views

0:20

Zarzavatet: Në një studim, njerëzit e moshës së…

4 Likes · 826 views

0:21

Obama në Buenos Aires, Argjentinë

6 Likes · 1,248 views

0:14

Drithërat: Në një studim të bërë në më shumë se 40…

5 Likes · 688 views

0:07

Vaji i ullirit: Yndyrat që ndodhen në vajin e ullirit…

5 Likes · 803 views

0:10

Kokoshkat ju bëjnë kreativë Truri dhe fuqia e tij janë…

5 Likes · 1,913 views

3:10

Qendra e Vjetër Tregtare — #Tetovë #Shkup…

12 Likes · 817 views

0:26

Ankara, Turqi pamje të publikuara para 3 orësh

45 Likes · 3,048 views

0:31

Situata e rëndë në Idomeni, emigrantet në grevë urie,…

6 Likes · 4,058 views

0:19

Obama në Argjentinë

5 Likes · 1,194 views

0:12

Përdorimet e veçanta të mjaltit në kuzhinë që…

2 Likes · 1,454 views

0:21

Nga Kuba kreu i Shtëpisë së Bardhë u nis për në…

6 Likes · 5,092 views

8:23

Televizioni rus, dokumentar për xhihadistin Lavdrim…

4 Likes · 2,165 views

0:14

#Strugë

28 Likes · 2,091 views

1:40

Obama në Kubë një ndeshje bejsbolli…

15 Likes · 3,471 views

0:18

Hasta la vista Cuba! Obama përfundon vizitën në Kubë

8 Likes · 997 views

1:06

Obama në Kubë bashkë me Raul Kastron po ndjekin…

7 Likes · 1,028 views

0:14

Ai momenti kur policia konfiskon Lambon e një…

4 Likes · 1,960 views

0:14

Njihuni me policen më seksi të Kosovës Mund të jenë…

19 Likes · 6,366 views

4:00

Edhe disa pamje të tjera dramatike nga zhvillimet e…

5 Likes · 2,327 views

3:37

99 Likes · 3,772 views

1:46

Aida Hasan ju paraqet pak modë nga Dubai

7 Likes · 1,867 views

0:15

Paris, duke u ngjitur në Kullën #Eiffel para 10 min…

6 Likes · 1,715 views

0:10

Pamje e para 5 minutave nga Brukseli

5 Likes · 2,173 views

0:10

Nga kampi i refugjatëve Idomeni

4 Likes · 915 views

0:28

#Tetovë #Shkup #Kumanovë #Gostivar…

7 Likes · 983 views

0:14

Vizita historike në Kubë, Obama fjeti në rezidencën…

6 Likes · 485 views

3:07

Pamje të tjera shumë DRAMATIKE nga sulmet…

12 Likes · 2,286 views

4:06

Bruksel, 22.03.2016, 09:06

5 Likes · 5,460 views

1:23

“Ju nuk do ta keni urrejtjen tonë” — njerëzit reagojnë…

8 Likes · 4,399 views

0:31

Ushtria dhe policia në çdo rrugicë të Brukselit

35 Likes · 13,169 views

0:18

Ja me çfarë shpejtësie u përhap në internet lajmi…

6 Likes · 933 views

0:31

Disa sekonda pas shpërthimit në Bruksel

17 Likes · 6,050 views

0:21

Katër shpërthime kanë tronditur Brukselin në…

5 Likes · 3,045 views

0:11

Sulmet në Bruksel, NYPD dhe FBI ndjekin nga afër…

5 Likes · 3,528 views

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Tetova News’s story.