Kolay Takılabilir Patinaj Zinciri, Plastik Cırtlı Klips Kar Zinciri

19 JANT A KADAR TÜM ARACLARA UYUMLUDUR — Her Paket İçeriği : 10 ADET ( 2 lastik takımıdır ) — En kolay takılan otomobil kar zinciri plastik kelepçesi. Tak kullan ve pratik kış lastik zinciridir.Karlı, çamurlu en zorlu zemin şartlarında bile sürüş güvenliği sağlayan patentli yeni teknolji bir üründür. Kolay takılabilir patinaj zinciri cırtlı klipsli kış lastiği kelepcesi Yüksek performanslı yeni teknoloji özel plastikten mamul kar zinciri aşağıdaki durumlar için ideal çözümler sunar. Çamur ve Kum üzerinde üstün ve güvenli yol tutuşu sağlar. Kolay montajı ve dayanıklılığı tercih sebebidir. Takılması ve sökülmesi çok pratiktir ,maksimum 2 dakika içinde lastiklere uygulanabilir. 1 dakika içinde sökülebilir.Zaman ve üşümeye son verir. ABS sistemine, ön takımlara , lastiklere ve asfalta kesinlikle zarar vermez. Aşırı sesli , keyifsiz ve yavaş yolculuklara son verir. Sürtünme dayanımı yüksek özel malzemeden üretilmiştir. En önemli özelliği birbirinden bağımsız çalışır, diğer Zincir vb. ürünler koptuğu zaman araca zarar verdiği gibi , harekete devam etmeside mümkün olmaz. Aynı zamanda aracınız kum ve çamura saplandığında da en önemli özelliklerinden olan kavrama ,tutunma ve dayanıklılık yapısı ile en zorlu zemin şartlarında hareket kabiliyeti sağlar. Sektöründe en hafif ve küçük olan üründür. Yer kaplamaz.

Not : Zincir Takma Kit’i montaj esnasında hidrolik hortum ve kablolara dikkat edilmesi önemle rica olunur. Yanlış kullanımdan doğacak problemlerden Tistok.com sorumlu değildir. Kullanımı sökme ve takma talimatı : Ürün acil durumlarda pratik olarak takılması için tasarlandığı için uzun mesafeli yolculuklarda tek sefer kullanılması önerilir. Kısa mesafeli yolculuklarda sökülüp takılabilir. Plastik malzeme uzun mesafeli yolculuklarda 1. kullanımda tam randumanlı çalışmaktadır. 2. veya 3. sefer kullanımlarda tam randumanlı olarak çalışmayabilir.

Araçta zincir olsa dahi aracınızda muhakkak bulunsun her an zincir takamayabilirsiniz.Ancak bu ürün çok pratik olduğu için anlık çözüm sunmaktadır. Zor durumlarda aracınızı kaldığı yerden patinaj çekmesini engelleyerek çıkarmaya yarar. Demir zincir takmakla yorulmak istemediğiniz anlık yada kısa süreli kullanımlar için birebirdir. Karlı, çamurlu en zorlu zemin şartlarında bile sürüş güvenliği sağlayan bir üründür. Yüksek performanslı yeni teknoloji özel plastikten mamul Plastik Kar Zinciri Fitil aşağıdaki durumlar için ideal çözümler sunar. Sadece kar değil, çamur ve kum üzerinde de üstün ve güvenli yol tutuşu sağlar. Kolay montajı ve dayanıklılığı tercih sebebidir. Takılması ve sökülmesi çok pratiktir, maksimum 2 dakika içinde lastiklere uygulanabilir. 1 dakika içinde sökülebilir. Zamandan tasarruf sağlar, zincir takarken geçen o uzun süreleri kısaltır, Montaj sırasında üşümenizi önler. ABS sistemine, ön takımlara , lastiklere ve asfalta kesinlikle zarar vermez. Aşırı sesli, keyifsiz ve yavaş yolculuklara son verir. Sürtünme dayanımı yüksek özel malzemeden üretilmiştir. En önemli özelliği birbirinden bağımsız çalışır, diğer zincir vb. ürünler koptuğu zaman araca zarar verdiği gibi , harekete devam etmeside mümkün olmaz. Aynı zamanda aracınız kum ve çamura saplandığında da en önemli özelliklerinden olan kavrama ,tutunma ve dayanıklılık yapısı ile en zorlu zemin şartlarında hareket kabiliyeti sağlar. Sektöründe en hafif ve küçük olan üründür. Yer kaplamaz. Ürün içerisinde toplam 10 adet kelepçe vardır. Çekişteki 2 lastiğe beşer beşer takılır.

Değerli üyelerimiz gördüğünüz gibi ürün ismini çok uzun tuttuk bunun sebebi sizler Plastik Kar kelepçesini farklı isimlerde duymuş olabilirsiniz ama hepsi aynı üründür
Ürüne Plastik Kar Zinciri yada Mini Kar Paleti yada Kar Kelepçesi yada Kar Yol Tutuş Kelepçesi yada Fitil olarak biliyor olabilirsiniz.Satın aldığınızda size gelicek ürün resimde gördüğünüz 10 Lu paket Plastik Kar Zinciri Kelepçesi Gönderilecektir.

Kolay Takılabilir Patinaj Zinciri, Plastik Cırtlı Klips Kar Zinciri

Stok Ve Fiyat Yenileme Tarihi : 04–01–2016–23:55:59

Etiketler: Kar zinciri, Otomobil zinciri, Plastik kar zinciri, Kar zinciri plastik, Plastik kelepçe kar zinciri, Snowfix, Kardagit, Karda git plastik kar zinciri, Zincir takma kiti, Plastik patinaj zinciri, Kar paleti, Zipgripgo, Kar kelepçesi, Patinaj kelepçesi, Cırtlı kar kelepçesi, Zip grip go, Zip grip go türkiye, Zip grip go kar zinciri, En kolay takılan kar zinciri, Zip tie tire, Zip tire go grip, Araç kar kelepçeleri, Lastik zinciri, Kış lastik zinciri, Lastik paleti

Cırtlı Patinaj Zinciri ürünlerini listeleme yapın

Cırtlı Patinaj Zinciri Tistok ile daha fazla çeşitlerini bulabilir ve en uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz. Kolay Takılabilir Patinaj Zinciri, Plastik Cırtlı Klips Kar Zinciri hakkında müşteri/tüketicilerin tavsiyelerini incelemesini yaparak öneri/şikayetlerine hızlı göz atın.

Fırsat Reyonu İndirimleri

Like what you read? Give Tistok Sanal Mağazacılık a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.