Trendometr 2014

11.10 — 13.10.2014


Wydarzenia celebryckie

Podczas meczu Polska-Niemcy, na Stadionie Narodowym zjawił się komplet kibiców, a wśród nich nie brakowało znanych twarzy. Na trybunach fotoreporterzy wypatrzyli m.in. Marinę, Annę Lewandowską, Monikę Olejnik, Marylę Rodowicz, Kubę Błaszczykowskiego czy Jakuba Rzeźniczaka.

W weekend w Warszawie odbyła się wielka akcja charytatywna “Obudź w sobie lwa i pomóż Leo!”, która miała na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego Leo, który walczy z klątwą okrutnej bogini Ondyny. Choroba, na którą cierpi chłopiec powoduje, że w czasie snu przestaje oddychać, więc zawsze musi być podłączony do respiratora. Wśród gwiazd, które włączyły się w pomoc, znalazły się m.in. Joanna Brodzik, Anna Cieślak, Kuba Wesołowski, Ewa Szabatin oraz Kamila Szczawińska.

W sobotni wieczór w hotelu Narvil w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji butów marki Carini na sezon wiosna-lato 2015. Ambasadorką kolekcji jest Maja Sablewska i oczywiście nie mogło zabraknąć jej na wydarzeniu. Pojawiło się również sporo innych znanych twarzy, m.in. Paulina Krupińska, Karolina Malinowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Jastrzębska czy Edyta Herbuś.

Niedzielne popołudnie Katarzyna Cichopek przeznaczyła na wizytę w słynnym “Cyrku Zalewskich”. Aktorka wybrała się tam nie tylko z uwagi na przygotowane atrakcje, ale miała również bardzo ważną do spełnienia funkcję. Katarzyna spotkała się bowiem z podopiecznymi fundacji “Dziecięca Fantazja”, którym to spotkanie przyniosło wiele radości. Czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka — mieli szansę zobaczyć wyjątkowy występ grupy tanecznej ze szkoły Marcina Hakiela.

Lifestyle

W wakacje na portalach społecznościowych rządził Ice Bucket Challenge. Teraz przyszedł czas na nową modę, która tym razem przyszła z Wielkiej Brytanii. Akcja zatytułowana “Wake Up Call” ma bardzo prostą zasadę. Wystarczy zrobić sobie selfie bez makijażu, zaraz po przebudzeniu i wrzucić je do sieci — jednocześnie wspierając konto komitetu UNICEF. Zebrane fundusze mają zostać przeznaczone na pomoc dzieciom z Syrii, od kilkunastu miesięcy ogarniętej wojną. Pierwszą polską gwiazdą, która wzięła udział w tej akcji jest Aneta Zając.

Po dwumiesięcznej przerwie od Hiszpanii, Julia Kuczyńska znów pochwaliła się sesjami fotograficznymi zrobionymi dla sieciówek. Pojawiła się także na imprezie promocyjnej marki Stradivarius, na której upolowała zdjęcie z brytyjską modelką Poppy Delevingne, starszą siostrą Cary. Maffashion chwali się teraz zdjęciami w skąpych sukienkach, na basenie oraz w szpilkach i legginsach na ulicy.

Maja Sablewska znana jest z licznych tatuaży i teraz znów postanowiła zaszaleć. Sablewska wytatuowała sobie na ramieniu wizerunek słynnej Coco Chanel. Skąd akurat taki wybór? Maja nie ukrywa, że podziwia Chanel nie tylko za wkład w modę, ale przede wszystkim za jej stosunek do kobiet i kobiecości. Tatuaż został wykonany w ulubionym salonie Sablewskiej w Manchesterze.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.