Міжнародна архітектурна школа “Новий Львів” відбудеться з 22 по 30 серпня у Львові


Місце проведення: Центр міської історії. Львів, Україна
Дати проведення: 22–30 серпня 2015 р.
Кінцевий термін зголошень: 15 липня 2015 р.

Центр міської історії Центрально-Східної Європи та Московська архітектурна школа МАРШ у рамках проекту співпраці “Modernism. Future continues” розпочинають набір до Міжнародної літньої архітектурної школи “Новий Львів”, яка триватиме у Львові 22–30 серпня 2015 р.

Об’єктом дослідження учасників школи стане історично сформований район “Новий Львів” із модерністською забудовою 1920–1930-х років та житловою забудовою другої половини ХХ століття. Учасники отримають завдання проектної розробки плану регенерації та сталого розвитку цього району, що сьогодні підпав під хаотичну забудову новими житловими та офісними комплексами. Для учасників школи підготовлено спеціальну програму, яка дасть змогу ознайомитися зі сучасними методами майстер-планування, взяти участь у теоретичних семінарах та міждисциплінарній проектній роботі. Викладачами школи стануть експерти в галузі генпланістики й вивчення міста.

До участі запрошуємо студентів, аспірантів, молодих фахівців 18–30 років, які цікавляться плануванням міст, міською історією, соціологією та дослідженнями міста в контексті інших гуманітарних дисциплін.

Кандидати на участь у Міжнародній літній архітектурній школі “Новий Львів” повинні надіслати на електронну адресу novyilviv2015@gmail.com:

  • резюме (до 3 сторінок);
  • мотиваційний лист (до 3 сторінок);
  • для кандидатів-архітекторів — портфоліо;
  • для кандидатів-фахівців у галузі гуманітарних наук — есе, пов’язане з темами урбаністики та архітектури (до 5 сторінок).

Прийом заявок закінчується 15 липня о 12.00 за центральноєвропейським часом. Про результати відбору буде повідомлено до 20 липня.

Детальнішу програму можна завантажити тут.