Kart Gruplama Oyunu Nasıl Oynanır?

Merhaba! Bu sayfaya ulaştığına göre ya kendi platformumuz ya da partnerlerimiz tarafından yönlendirildin. Şimdiden hoş geldin.

Biz Uservision olarak markaların kullanıcılarını daha iyi tanımalarını ve anlamalarını sağlıyoruz. Türkiye’nin en büyük dijital deneyim araştırma firmasıyız. Bunun için anket yapmak yerine daha interaktif ve eğlenceli yöntemlere başvuruyoruz. Akabinde aşağı yukarı 15–20 dakikanı alıp, karşılığında 15–200 TL arası bir tutarı hesabına yolluyoruz. Bu yazıda kart gruplama oyunu nasıl oynanır ve niye böyle bir oyunu oynatıyoruz bunu anlatacağız. Aşağıdaki videoda ise hızlıca süreç nasıl ilerliyor izleyebilirsin.

Oyun bittikten sonra “I’m Done” a basarak yaptıklarını bize göndermeyi unutmamalısın!

Uservision Kart Gruplama Oyunu Açıklama Videosu

Kart gruplama oyununda, aşağı yukarı 40 farklı kartı, kategorilere ayırmanı isteyeceğiz. Bunu niye yapıyoruz? Mobil uygulamalar, web siteleri, hatta marketlerde bile ürünlerin/özelliklerin gruplandığını görebiliriz. Ancak markalar bunu yaparken bazen hem çok kafa karıştırıcı oluyor, hem de çok da anlaşılmayan kelimeler kullanıyorlar. Biz tüketicilerin bu kartları ve özellikleri nasıl grupladığınızı gözlemleyerek bu işin doğrusunu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz :)

Herhangi sorunla karşılaşırsan veya anlaşılmayan bir nokta varsa sana yardım etmek için buradayız! crowd@user.vision e-posta adresinden veya websitemizdeki destek butonu ile bize ulaşabilirsin.