Yanlış evlere harcayacak ne kadar zamanınız var?

Yeni bir ev almayı düşünerek araştırmaya başladınız… İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun daireleri internetten, çevrenizden ya da emlakçılar üzerinden araştırıyorsunuz. Doğru evleri bulmanın beklediğinizden daha çetrefilli ve vakit alan bir konu olduğunu anlamanız için ilk bir kaç gün yeterli olacaktır.

Vaktinizi ve enerjinizi boşa harcamayın!

Eğer günlük hayatınızda işiniz ya da aileniz zaten yeteri kadar vaktinizi alıyorsa, bir de ev araştırmak için zaman harcamak çok zor olacaktır. Ancak bu kadar önemli bir ticari kararı da yeterli araştırmayı yapmadan sonlandırmak mümkün olamaz. Sonuç; vakit kaybı, boşa harcadığınız enerjiniz ve kaçan fırsatlar.

Size zaman kaybettiren başlıca nedenler, çok sayıda evin içinde kaybolmak ve ihtiyaçlarınıza uygun sandığınız evlerin gerçekten öyle olup olmadıklarını bilmiyor oluşunuz. “L şeklinde” bir salonu asla istemiyorsunuz ama fotoğraflarından tam olarak anlayamıyor musunuz? Ya da “otoparklı” olarak işaretlenmiş bir evde gerçekten her daireye 1 araçlık yer var mı? Aradığınız emlakçı bir kaç olumsuz özelliği telefonda iletmemiş olabilir mi? Sonuçta kendinizi beğenmeyeceğiniz evleri gezerken buluyor olmanız çok olası.

Araştırmalara göre ev almaya karar verdikten sonra ortalama 21 evi bizzat yerine görmek istiyoruz ve bu iş için 55 ile 90 saat arasında bir süreyi buluşmaları ayarlarken, trafikte, evin kapısında gelmeyen sorumluları beklerken ya da beğenmeyeceğimiz evleri gezerken harcıyoruz.

Emlakçı size yardımcı olmalı

Yuvako’da bu vaktin büyük kısmını sizin yerinize, size özel çalışan Alıcı Danışmanınız harcar. İhtiyaçlarınızı tam olarak öğrendikten sonra sizin için piyasadaki tüm evleri araştırır. Uygun olanların sahipleri ya da emlakçıları ile iletişim kurar ve özelliklerini teyit eder. Sizin soracağınız ve sormanız gereken soruları sorar. Beğenmeyeceklerinizi sizin yerinize eler.

Size sadece kendinize uygun evlerin arasından yerinde görmek istediklerinizi seçmek kalır. Ev sahipleri ve emlakçılar ile görüşme takvimini de Alıcı Danışmanınız ayarlar. Az sayıda ve doğru evi gezerek yorulmadan ve hızlıca sonuca ulaşırsınız.

Yuvako Alıcı Danışmanı sizin için çalışır

Hayalinizdeki evi Yuvako aracılığı ile satın almadığınız durumda sizden hiç bir ücret talep edilmez. Yuvako ile bir ev almaya karar verdiğinizde, klasik emlakçılara ödenen komisyona ek hiç bir ücret ödemezsiniz.

Size kalan zaman ve enerjiyi yeni evinizde aileniz ile birlikte mutlu anları düşlemeye harcayabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular ve bir Yuvako uzmanı ile görüşmek için bize yuvako.com/al adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutlu günler!