цікавий тиждень

Кожен день якого починався для декого о 6 ранку з розкладання апаратури в школах. І знаєте, побувавши в цій атмосфері лише один день, ти розумієш, що Бог дає неймовірний запас енергії і завжди відновлює тебе!

Мені пощастило попасти саме в цю школу, де дійсно відбувалися цікаві речі і попадалися приємні люди, а президент школи — брат в Христі :)
Сотні підлітків, які чують Євангеліє, які бачать любов між нами і питаються, чому ви якісь інші і щасливі.

Це був прекрасний час, коли кожен лідер зміг випробувати своє терпіння і віру. Досить складно 4 рази підряд грати ті самі ігри і робити вигляд, що тобі цікаво, спілкуватися з людьми більше 4 годин зранку (а мені, як недоінтроверту, це взагалі був величезний челендж), а ще взяти до уваги факт, що не всі люди хороші і милі .-.

Насправді я дуже привик до “комфортної зони” християнина, де тебе оточують лише віруючі і тобі надзвичайно легко спілкуватися між собою. А тут тебе закидують в середовище, де люди ніколи не зустрічали Христа і ти розумієш, що ти відвик від такого, тебе просто макають в це болото. Але думка про те, що Бог завжди зі мною і зараз використовує мене, щоб очистити це болото, завжди давала впевненість і сили продовжувати йти далі.

Та й взагалі, я не мав бути цього дня в цій школі, бо повинен був бути в університеті. Але в неділю, під час служіння в церкві, я відчув, що Бог кличе мене, щоб я прийшов. Я молився і відчув неймовірний спокій. Співпадіння? Не думаю :)

На таких заходах я ще більше переконуюся в тому, наскільки я люблю свою церкву і наскільки Бог добрий. Так класно бачити людей, з якими ти лише недавно ділився своєю історією, а тут вже вони активно беруть участь у всіх дійствах і їхній мотив — служіння.

Скільки ж країн молилось за цей проект, я в шоці! І сатана також був в шоці, тому починав активно діяти. Команда з Словаччини затримались на 20+ годин на кордоні, декого підкосила хвороба, неприємні моменти на деяких зустрічах. Але з з Богом і не через таке пройшли ми.

П’ятниця, вечір. Останній концерт, на якому зібралося дуже багато людей! От представте, з чотирьох шкіл. Виступ нашого хору, виступ FaithChild`а і насіння, яке сіялося зі сцени. Більше 300 підлітків почули Євангеліє і я впевнений, що багато з них задумалися над своїм життям. А нам, як відважним воїнам, потрібно захищати цю насінину, щоб вона продовжувала рости :)

Бог неймовірним чином діяв цього тижня. Він змінив мене. Він змінив серця підлітків. Він починає змінювати наше місто.

Like what you read? Give сповідь. a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.