Acil Para Bul

Zor zamanlarınızda kendinize acil para bul diyebilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız ortaya çıktığında yakınlarınız bile yüz çevirebilir. Sizlere yardımcı olmak için bazı yazılar derledik. Bu yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Siz de acil para bulmak istiyorsanız okumanızı tavsiye ederiz.

Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil para ihtiyacınızda öncelikle dostlarınıza gitmelisiniz. Bu dostlar size yardımcı olacak olan gerçek dostlarınız olmalıdır. Dostlarınızın gelirleri iyi ise borç para verme ihtimalleri yüksek. Tabi iyi ise, kimseden yapamayacağı şeyleri istemeyin.

Bankadan Acil Kredi Nasıl Alınır?

Aradığınız acil para küçük meblağ ise bankalar size 5.000TL’ye kadar hızlı kredi verebilirler. Müşterilerine acil kredi adı altında 5.000TL borç para veren bankaların listesi hemen aşağıda. Bankalar size para vermeden önce geçmişinizi inceler ve diğer bankalarla olan iletişiminize bakar. Kara listede yoksanız ve başka bankalara borcunuz yoksa acil kredi, acil para alabilirsiniz.

Garanti Bankasından Acil Kredi

%1,69 faiz oranıyla acil para veren Garanti Bankası 24 aya kadar vade yaparak 5.000TL kredi verebiliyor.

Türkiye İş Bankasından Hızlı Kredi

%1,10 faiz oranıyla hızlı kredi veren İş Bankası 5.000TL kadar acil para verebiliyor. 24 ay vade olan bu kredi desteğinden de 25TL dosya masrafı alıyor.

Enpara Acil Kredi Veriyor

Enpara 5.000TL acil nakit desteğini 36 aya kadar veriyor. Finansbank üzerinden aldığınız acil para, enpara üzerinden açılmış olan vadesiz hesabınıza aktarılıyor. Sizin seçtiğiniz vade sayısı ile borcunuzu yavaş yavaş ödeyebiliyorsunuz.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

Gerçekliği çokta doğrulanamayan, senetle para veren kuyumcular hala varmış. Bulunduğunuz semtte bildiğiniz kuyumculara gidip durumunuzu anlatabilir, onlardan acil para isteyebilirsiniz. Size güvenirlerse ve onların da durumu müsaitse belki size senetle borç para verebilirler.

Tefeciden Borç Para

Tefeciler en kolay para veren kişilerdir ama bu borcu ödemek çok zordur. Tefeciler size verdikleri acil parayı çok yüksek faizlerle çok kısa sürede geri isterler. Bu parayı ödemezseniz sizi ya da dostlarınızın sağlığı tehlikeye girer. Aldığınıza istediğinize bin pişman olursunuz. Kesinlikle tefecilerden acil para almayınız.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Acil Para’s story.