תותח חימום דיזל

עד כמה יעיל תותח חימום דיזל ומה ההבדלים בין הסוגים השונים?

מה היתרון של תותח חימום דיזל?

תותח חימום הוא אחד מאמצעי החימום הכי יעילים שיש ואם בוחנים את הפעילות של תותח חימום דיזל מגלים עוד כמה יתרונות. היתרון הבולט ביותר שלו הוא הניידות שלו. אמנם יש לתותח חימום דיזל כמה חסרונות, ביניהם הגודל שלו שגדול יחסית לאמצעי חימום אחרים וגם ניצול האנרגיה שלו שיהיה פחות טוב מאשר תותח חימום חשמלי, אך יש לו יתרון אחד משמעותי במיוחד: הוא נייד. תותח חימום דיזל אפשר להציב בכל מקום שרוצים בלי לחשוש ממחסור בשקעים. הוא יכול להיות אפילו באירועים שנחגגים תחת כיפת השמיים, אתרי בנייה באמצע שום מקום ללא תשתית חשמל וכן הלאה.

כמה עולה לרכוש תותח חימום דיזל?

רכישת תותח חימום יכולה להיות צעד נכון לטווח הארוך למרות המחיר היקר שלו. תותח חימום דיזל יכול לעלות בין 800 שקלים ועד 3000 שקלים והכל כמובן תלוי בסוג תותח החימום. יש תותחי חימום שיהיו יקרים יותר בגלל שהם נחשבים לאיכותיים יותר, בעיקר בנוגע לתפוקת החימום שלהם ולניצול האנרגיה. ככל שתותח החימום יהיה חזק יותר וינצל פחות דלק לטובת אותה הפעולה אתם יוצאים מורווחים בטווח הארוך ולכן תמיד כאשר מבצעים סקר שוק לבחירתו, תשקיעו לטווח הארוך. לא כדאי לבחור תותח חימום זול שבפועל בטווח הארוך יגבה מכם עלויות רבות יותר.

תותח חימום דיזל >>

מהם הגורמים שמשפיעים על המחיר?

יש עוד כמה גורמים שמשפיעים על המחיר ואחד מהחשובים ביותר היא העמידות שלו לטווח הארוך. ככל שתותח החימום יהיה עמיד וחזק יותר הוא יעלה יותר אך גם בפרמטר הזה כדאי להשקיע. יש חברות מוכרות מאוד בעולם שתותחי החימום שלהם, ובכלל כל אמצעי החימום והמכשירים שהן מייצרות, יהיו טובים מאוד ויזכו לשבחים. לעומתן יש חברות שמייצרות תותחי ואמצעי חימום דומים שייהרסו אחרי כמה שנים. אם אתם רוצים לבצע קנייה חכמה תבחרו תותח חימום דיזל עמיד שיש לו המלצות. חשוב לזכור כי תותח החימום יעלה יותר גם לפי הנוחות שלו וגם העיצוב יכול להשפיע.

אלו סוגי תותחי חימום קיימים?

יש כמה סוגים של תותחי חימום אך באופן כללי מדובר על מוצרים שיהיו די דומים זה לזה. אחד מההבדלים בין תותחי החימום השונים הוא צורת החימום שלהם. יש תותחי חימום שיפלטו לסביבה אווירה חם וכך יחממו את האזור במהירות, ויש תותחי חימום אינפרה אדום שיפלטו את החום שלא דרך האוויר. לכל אחד מתותחי החימום יש יתרונות וחסרונות כאשר היתרון של תותחי החימום שמחממים את האוויר היא הבטיחות הגבוהה יותר שלהם. כמו כן יש תותחי חימום שיש להם ארובה, מן תעלה ארוכה ורחבה שהיא זו שמוליכה את האוויר החם כך שאפשר להציב את תותח החימום בחוץ.

בדקו את התקן ואת עלויות הצריכה

לפני שאתם רוכשים תותח חימום דיזל חשוב מאוד לבדוק מה רמת הצריכה שלו. יכול להיות שהוא גובה מכם 50 שקלים לשעה ויכול להיות שהחימום בעזרתו יהיה 20 שקלים לשעה. כמובן שהמחיר שלו ייקבע לפי מחיר הדלק ולעתים החישוב יתבצע לפי צריכת הדלק פר ליטר ולא לפי העלות הישירה אך כל עוד אתם משווים את אותו הפרמטר זה לא באמת משנה. חשוב לזכור כי עלויות הצריכה יכולות להשתנות גם לפי אופי השימוש שלכם. כמו כן, חשוב לבדוק את התקן כיוון שתותח חימום חייב להיות מוצר בטיחותי, שכן אמצעי חימום בשל גופי החימום שלהם יכולים לגרום לשריפות די בקלות.

המאמר תותח חימום דיזל פורסם לראשונה בבלוג:

from adiromposts.tumblr Feed

https://adiromposts.tumblr.com/post/181831313852/%D7%AA%D7%95%D7%AA%D7%97-%D7%97%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9D-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C