Виклики в роботі громадських організацій

Місто Суми на два дні стало домівкою для представників різних громадських організацій України. Вони із Харкова, Запоріжжя, Сум...

З 8 по 9 жовтня у приміщенні готелю «Reikartz» Сумський Обласний Комітет Молодіжних Організацій організував форм, на якому громадські діячі, які виграли грантові гроші на реалізацію своїх ідей, звітували про свій результат, а також був ряд майстер-класів із елементами тренінгу для усіх бажаючих на різні теми. Як зазначив один із організаторів — Дмитро Зінченко: «Це непросто тренінг, наша основна задача: ваша комунікація».

Хто такі грантери?

Як уже зазначили, одна із частин форуму — презентація проектів, які були реалізовані на кошти від СОКМО, а відповідно, ті люди, які їх отримали — грантери.

Серед них…

Катерина Романенко — представниця запорізької громадської організації «Мережа Ініціативної Молоді». Проект, який вони вирішили втілити у життя полягав у створенні мультфільмів, через які вони популяризували права студентів свого міста на візуальних прикладах.
один із мультфільмів
Громадська організація «СМАРТ» створила першу регіональну інтернет-платформу професійного успіху «СМАРТ-UP» для комунікації між студентами та роботодавцями. Серед їхніх результатів: 42 зацікавлених роботодавців, прийшла 41 ваканція, 52 профайлів (резюме), 8 студентів уже проходять стажування.
Маргарита Доценко та Іван Черкашин із Запоріжжя. Ціллю їхнього проекту стало усвідомлення запоріжцями їхніх права у той чи іншій ситуації. Іван Черкашин: «у більшій мірі орієнтувалися на тих, хто не може забезпечити оплачувану правову допомогу». Назва їхнього проекту: «Stop ярмо»

А друга частина?

А ще цей форум мав освітнє спрямування, адже кожного дня учасники мали змогу поспілкуватися із представниками різних галузей, які поділилися своїми знаннями.

Марина Осюхіна

Наприклад, Владислав Діброва розповідав про менеджмент волонтерства, Микола Чернотицький (генеральний директор UA:СУМИ) про те, як комунікувати громадським організаціям із медіа, Кароліна Романченко та Мирослав Ольшанський підняли питання потрібності та важливості патріотизму,

Маргарита Доценко та Іван Черкашин

Марина Осюхіна поділилися шкідливими порадами для написання прес-релізів, Кароліна Романенко розповіла про те, як заповнювати грантові заяви, Олександр Бондаренко говорив про розвиток емоційного інтелекту у роботі громадської організації, а Дмитро Тіщенко розповів, як ефективно у роботі своєї команди використати ІТ-технології та соціальні мережі…

5 слів від учасників про їхні враження від форуму:

«Зв’язки, досвід, емоції, подорожі, враження», ─ Олена Лещенко («ФРІ»).
«Досвід, позитивні емоції, нові знайомства», ─ Катерина Романенко («Мережа Ініціативної Молоді»).
«Спілкування, практичні поради, дізнався про те, у яких сферах працюють інші громадські організації», Іван Черкашин («Stop Ярмо»).
«Тепер я більше розуміюся на роботі громадських організацій, дякуючи порадам від різних тренерів», — Владислав Шаповал («Молодіжна організація старшокласників “МОСТ”».

Автор: Дар’я Данілова

Фото: Анастасія Комендантова

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.