ДОМашній квартирник

Хоча позаду й день студента, але це не означає, що святкування триває всього лиш 24 години. Тож, 19 листопада платформа молодіжного розвитку «Антикафе ДОМ» запросила до себе усіх бажаючих на атмосферний квартирник, де можна було почути авторські пісні, інструментальні композиції та кавери на пісні відомих гуртів. Хоча це й Квартирник, але один із організаторів Єгор Зінченко сказав: «я вирішив, що нам досить називати «Квартирники — квартирниками», треба називати «ДОМашниками».

Вечір розпочала Анастасія Комендантова авторські пісні про кохання якої не залишили байдужого серця. «Виступаю майже в перший раз…звісно ж пісні про кохання, адже пишеш тоді коли «щось йде не так». За словами дівчини, у її піснях головнішим є текст, а на музику до нього майже не звертає уваги.

Ліза Левченко

«Я буду грати інструментальні композиції, які пишуться після 11 ночі…», — сидячи за синтезатором розповідає Ліза Левченко переш ніж розпочати свою гру. Мелодії лунали одна за одною, а потім дівчата виконали у дуеті пісні «Човен» та «Спи собі сама», які підхопили усі присутні.

Таким був початок ДОМашнього квартирника: теплим та ліричним з нотками ностальгії.

Хоча й за планом було усього 4 виконавців, але бажаючих виявилося значно більше. Хтось виступав уперше, для когось це була змога знайти «свого» слухача. Хтось виконував авторські пісні, а хтось «поклав» вірші знайомого на власну музику й заспівав або ж виконав кавер на пісні вже відомих гуртів.

Завершував цей вечір гурт «Endurance». Ярослав Щепотін та Владислав Кузнєцов своїми піснями ніби пробудили усіх присутніх після лірики про кохання.

Endurance

Квартирник добігав кінця. На годиннику було за десять годин вечору, а на душі за три години релаксу.

Автор: Дар’я Данілова

Фотограф: Анастасія Комендантова

Like what you read? Give Афіша Суми a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.