Містер «ТеСЕТ»

Уперше в історії СумДУ відбувся конкурс «Містер ТеСЕТ». У ньому за титул кращого з кращих змагалося шість кандидатів з факультету технічних систем та енергоефективних технологій, але різних курсів, спеціальностей, талантів та вподобань.

Хлопці у День Святого Валентина демонстрували себе з найкращого боку, вражаючи своїми вміннями: фокусами, співами, танцями, силовими вправами. «Афіша.Суми» не оминула даний захід та дізналася не лише результати конкурсу, але й поспілкувалася з переможцем.

Історія переможця конкурсу «Містер ТеСЕТ».

«Я Студент четвертого курсу спеціальності “Компресори, пневмоагрегати та вакуумна техніка”.

Брав участь у конкурсі по своїй волі…

Мене ніхто не примушував і не вмовляв. Коли мені запропонували взяти участь у конкурсі, то я трохи подумав, але таки погодився. Чесно сказати, був трохи стурбований від такої пропозиції. Знаючи, що досвіду участі в подібних заходах у мене не було — стало трошки не по собі, але водночас, це мене бадьорило і надавало бажання змагатися. Брав участь тому, що мені цього хотілося і дуже сильно, і це саме прагнення зростало з кількістю проведеного часу на репетиціях.

Я хотів відкрити для себе щось нове.

Не скажу що я очікував перемоги, правильніше було б сказати, що я прагнув до неї та сподівався, що отримаю більше балів, ніж мої друзі.

З приводу підготовки скажу тільки те, що мені було приємно проводити час з усіма тими людьми, які були залучені, і звичайно ж, було дуже весело.

Окрім навчання, я, як і більшість студентів, намагаюся додати барв у життя. Цієї яскравості мені додають рідні та друзі, саме під час спілкуванням з ними й відчуваю себе живим.

Якби не було з ким повеселитися — було б дуже нудно.

Я дуже люблю займатися спортом, займатися у тренажерному залі, грати з друзями у футбол. Я так відпочиваю. Так само я дуже люблю подорожувати. На жаль, на свою стипендію особливо не розійдешся, але пару разів на рік я намагаюся побувати в місцях, де раніше жодного разу не був. Загалом, намагаюся брати з життя максимум.

Такі заходи, як цей, звичайно ж необхідні.

В першу чергу вони проводяться для самих себе. Ти знаходиш нові знайомства, багато спілкування і веселощів, відчуваєш багато нових почуттів і емоцій.

Який мій талант?

З приводу таланту, напевно, на це питання повинні відповідати мої близькі, оскільки зі сторони краще видно, в чому людина талановита. Але якщо вже така справа, то я маю непереборну тягу до спорту та активного відпочинку. І мені це добре дається. Мабуть, це і вважаю своїм талантом».

Результати:

Містер «Посмішка» — Лемешко Димитрій;
Містер «Спорт» — Чубур Денис;
Містер «Оригінальність» — Лазаренко Ярослав;
Містер «Харизма» — Чернишов Олексій;
Містер «Стиль» — Тюлєнєв Артур;
Містер «Глядацьких симпатій» — Гриценко Роман;
Віце-містер — Лазаренко Ярослав,
Містер — Тюлєнєв Артур.

Автор: Дар’я Данілова

Фотограф: Сергій Єрмоленко

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.