Прийшов як глядач, а пішов як переможець

Останні дні літа можна проводити по-різному: копаючи картоплю, лежачи перед телевізором або ж активно відпочиваючи.

20 серпня сумчани скористалися нагодою відпочити із користю для здоров`я на змаганнях із стрибків у воду на велосипеді. Такі змагання у Сумах проводяться вже утретє, а якщо говорити про цьогорічний «Water Jump», то він є завершаючим у Extreme Summer (6 серпня були змагання із паркуру, 7 серпня — танцювальні батли).

Можна довго говорити про те, як відбувався сам захід, але «Афіша.Суми» вирішила познайомитися з одним із переможців «Water Jump-2016» та дізнатися його секрети успіху.

Тож, історія Івана Великоднього — людини, яка прийшла на змагання як глядач, а зайняла переможне ІІІ місце.

«У «Water Jump» брав участь уперше. До цього ніде не тренувався та не вчився. Учора мій друг просто запросив подивитися на захід, а спостерігаючи, захотілося спробувати і свої сили в ньому.
На велосипеді їзджу стільки, скільки й себе пам’ятаю. У 4 роки мені подарували перший велосипед і за декілька днів я навчився кататися на ньому.
“Просто було цікаво: «що я можу?»”
Чому раніше не брав участь у подібних екстремальних конкурсах? Я ніколи не вважав себе майстром їзди на велосипеді, та й зараз так думаю. Учорашня перемога — діло випадку, мені просто було цікаво дізнатися: «що я можу?».
Особисте налаштування
Мені завідома здавалося, що це безпечно і нічого непередбачуваного не станеться, тому я й не хвилювався взагалі. Помітив лише, що чим довше летиш, тим більше посмішки на обличчі.
Важко забути
Коли мені було 14 років, одного разу я стрибнув із криші та зламав собі ногу, але не усвідомивши це, просто сів на велосипед і поїхав додому. Перелом виявився серйозним і тому довелося ходити зі спицями в нозі.
Плани на майбутнє
Такі змагання доволі цікаві й тому тепер треба покращувати свою техніку їзди на велосипеді та брати участь у схожих конкурсах».

Автор: Даша Данілова
Фотограф: Сергей Ермоленко

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.