Пішли на побачення?

Побачення — доволі відомі та популярні нам зустрічі двох закоханих людей. Вони різні як за своєю метою, так і за місцем, атмосферою, враженнями, емоціями…

А чи ви чули про «Швидкі побачення» в Сумах? Такі заходи проводяться вже другий рік, але є і досі ті, які або не чули про них, або вважають, що це якась секта. Тетяна Рябіченко — організатор цих незвичних побачень розповіла нам про них, розвіявши деякі міфи.

Звідки з’явилася ідея такого заходу?

Цього року в лютому 2 роки як існує традиція проведення швидких побачень в Сумах. Ідея не нова, вона по суті придумана американцями. Там це не є чимось незвіданим, а от в Україні ще навіть багато людей не знає про такий формат заходу. Спочатку сама була разів зо три учасницею від різних організаторів (здебільшого, це були одноразові заходи до свята, організовані громадськими організаціями). Потім у мене з’явилась думка, що це можна спробувати зробити на постійній основі та в “опрацьованому” форматі, тобто з видозміненими правилами, як я це бачу.

Яка мета цих побачень?

Основна мета заходу — зовсім не створити пари чи засватати когось (друзі жартома називають мене “сумською свахою”), а створити комфортну та романтичну атмосферу для знайомств і проведення чудового часу в теплій компанії, а далі, як то кажуть, все вже в руках учасників!

Яка середня кількість учасників?

В середньому щоразу беруть участь від 6 до 8 пар. Є і постійні учасники, які приходять за новими емоціями, знайомствами. Звісно є пари, які складаються після заходу, але вважаю недоцільним приводити приклади та кількісну статистику, бо ж моя справа познайомити, а далі у кого як розвиваються відносини. Дехто зустрічається вже понад рік і збирається одружитися, а дехто тиждень, два, місяць… А багато хто просто знаходить друзів, однодумців на заході.

Як відбуваються побачення?

Процес полягає у самому живому спілкуванні. Хлопці по черзі пересідають з одного столика до іншого. На спілкування у кожної пари є 7 хвилин, за які потрібно зрозуміти чи хочеш ти продовжити спілкування далі з цією людиною, і зробити позначку в анкеті. По закінченню вечора кожен отримує список контактів тих учасників, які поставили йому симпатію (позначку в анкеті).

Чи є якісь проблеми, які виникають при організації?

Найбільша проблема — це те що багато хто побоюється такого формату і не може зважитися взяти участь. Тому закликаю всіх відкидати свої страхи та сміливо йти назустріч незвіданому!

На які кошти відбувається захід?

Учасники роблять певний організаційний внесок, за кошти якого і функціонує захід.

Наскільки ми знаємо, місце повідомляється кожному учаснику особисто, а не публічно. Чому?

Місце повідомляється особисто для того, щоб по максимуму створити інтригу (учасникам це навіть подобається) та таку атмосферу, щоб було якнайменше сторонніх очей та людей, які просто б хотіли поспостерігати за заходом. Все повинно бути камерно, затишно та спокійно, щоб кожен учасник відчував себе як вдома.

Ці «Швидкі побачення» були на День Закоханих. Чи було щось особливе?

Так. Кожен із присутніх отримав окрім анкети з результатами своїх симпатій ще й романтичний солодкий подаруночок, символічно до свята (з охотою ділиться Тетяна). Дехто із хлопців навіть добре підготувався і дарував панянкам при знайомстві валентинки та милі маленькі подаруночки. Не залишилась без уваги і організатор швидких побачень. Зі словами “Ти наш амурчик та Купідончик” отримала квіти та валентинки від постійних учасників заходу.

Із “сумською свахою” спілкувалася Дар’я Данілова

Фотосупровід від Nyk Four

Like what you read? Give Афіша Суми a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.