«Сама біжу і всіх запрошую»

В останню неділю серпня, а саме 28 серпня у Сумах відбувся напівмарафон від «Нової Пошти».

Що таке марафон? Це забіг дистанцією 42 км 195 м. А для учасників «New Run» були запропоновані такі дистанції: 3 км, 10 км, 21км 0975м та для дітей — 1 км та 300 м. Масштабний пробіг у Сумах є першим етапом «Нова Пошта Гран-Прі», також напівмарафон відбудеться у Полтаві, Чернігові, Черкасах.

Як з’явилася ідея організації напівмарафону?

««Нова пошта» вже другий рік поспіль підтримує біговий рух в Україні, а саме — напівмарафони в Києві та Полтаві. Це частина стратегії корпоративної соціальної відповідальності компанії. Цього року компанія вирішила піти далі і почала підтримувати напівмарафони у регіонах — Сумах, Черкасах, Чернігові. Для нас біг — це відображення характеру компанії, адже швидкість, рух вперед і розвиток — завдяки цим принципам ми стали лідером на ринку експрес-доставки.
Біг і нашу компанію об’єднує ще й легкість. Якщо говорити про «Нова пошта», то ми прагнемо забезпечувати легкий і якісний сервіс для всіх вас. Якщо говорити про біг, то займатися цим видом спорту теж легко. Щоб стати бігуном, досить спортивної форми і бажання змінити стиль життя, тримати в формі тіло і думки», — повідомляє одна із засновників «Нової пошти» — Інна Поперешнюк.

Чому перше місто — Суми?

«Цього року наша подія була пов’язана зі святкуванням Дня міста — 361 річниці з дня заснування Сум. Можна сказати, що дату для напівмарафону підбирали спеціально, щоб надати сумчанам можливість святкувати з користю. Разом з міською владою ми прийняли рішення проводити забіги в вашому місті кожну останню неділю серпня», — Інна Поперешнюк.

Якими ж є результати з кожної дистанції, можна подивитися за посиланням:

А тим часом, «Афіша.Суми» привітала переможця на дистанції 21,0975 км та поцікавилася як його життя пов’язане зі спортом.

«З 1 класу займався футболом, а у 17 років познайомився зі своїм тренером і почав займатися легкою атлетикою. Став Чемпіоном та Призером України. Кожного разу я збільшував дистанцію пробігу. Із 1,5 км і от сьогодні пробіг першим напівмарафон. У планах є участь у марафоні, але треба готуватися.

Чи хотілося покинути спорт? У кожного в житті бувають перешкоди на шляху до їхньої мети, але я пам’ятав, що біг –основа усіх видів спорту та життя в цілому. Буду брати участь в усіх чотирьох забігах в кожному місті. Чим займаюся, окрім спорту? Ще є родина та робота», — розповів Юрій Грицак.

Автор: Дар`я Данілова

Фотограф: Сергій Єрмоленко

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.