Суперфіналістка «МайстерШеф Діти» про проект, своє життя та плани на майбутнє

Уявіть себе дитиною, за життям якої спостерігає уся Україна: хтось вболіває та підтримує, хтось заздрить та чекає вашої поразки. Якщо вам це потрібно уявляти, то Вікторії Підлепенській — ні. Вона — суперфіналістка другого сезону «МайстерШеф Діти». Дівчина родом із Сумської області, села Клепали і 12 липня завітала до Сум, щоб відповісти на усі питання сумчан.

Як ти потрапила на цей проект?

У мене вдома вишуканого ніхто нічого не готував, бо їмо ж вдома звичайні страви. Я просто дивилася «МайстерШеф» і навіть деколи критикувала дії деяких учасників: «не так варто було робити» і таке інше, а потім вирішила і собі взяти участь. Анкету на сайті заповняла 5 разів, і я чекала покличуть чи ні, але на перший сезон я не пройшла.

Але ж це тебе не зупинило?

Так, була реклама набору учасників на другий сезон і тоді до мене вже самі подзвонили і запросили. Я звісно ж погодилася.

А як ти почала готувати вдома?

До проекту я мало що готувала. З горем навпіл, робила борщики та супчики, а вже після проекту у мене в голові багато чого. Вдома я повторювала за мамою щось легеньке із десертів: млинчики, бісквіти… Мені це було цікаво. Уже перед шоу протягом 10 днів була кулінарна школа, де нас вчили азам: нарізка, жарка, філіровка…

Можливо, про це ще рано говорити, проте ти плануєш пов’язати свою професію з кулінарією?

У мене є мрія: відкрити свою кондитерську, я вже придумала навіть її стиль. А ще буде кондитерська-фабрика, де вироблятиметься продукція. Також, мені ще подобається модельний бізнес.

А що ти відчувала, коли усвідомлювала те, що за тобою спостерігають люди з усієї України і не тільки?

Я не думала про це, а під час проекту не намагалася бути якоюсь не справжньою. Я поводила себе досить звично, так як відчувала.

Чи думала, що дійдеш до півфіналу?

У мене була мрія виграти, але все одно ставила собі найближчі цілі, наприклад, спочатку виграти в одному конкурсі, далі в наступному, а не одразу отримати все.

Чи був момент, коли хотілося покинути проект та поїхати додому?

Так, це був командний конкурс, коли до нас приїжджала 20ка, я тоді забігла в кладову, у мене все боліло, і думала про те, а навіщо це все мені, а потім швиденько взяла усе, що мені потрібно і пішла готувати далі.

Автор: Дар’я Данілова

Фотограф: Сергій Єрмоленко

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Афіша Суми’s story.