Удруге: «Sumy Up Fest»

29 та 30 липня у міському парку імені І. Кожедуба пройшов другий фестиваль унікальних людей «Sumy Up Fest».

На заході сумчани могли відвідати різні секції фестивалю, наприклад, майстер-класи із мехенді, декупажу, гончарства, взяти участь у змаганнях із флорболу, бамперболу, crossFit-у та з інших видів спорту. Окрім творчості, розваг, спортивного дозвілля були й представники школи іноземних мов, «Професійної Ліги соціальних працівників Сумщини» та сімейний консультаційний центр «I`m family». Також, для відвідувачів фестивалю працювала food-зона.

Дозвілля було влаштовано й для дітей віком до 12 років, а саме аніматори, аквагрим, куточок художника, командні та настільні ігри.

Фестиваль супроводжувався музикою сумського діджея Sergey Zaitsev, а під час вечірньої програми виступали: Аняня Удогво, учасник музичного шоу України «Голос країни» та «Х-фактор», американський гурт «No Longer Music», jazz-band «Гурман», «Твій Ендофрін», «Wild Dream» та музичний дует «ZaObriy».

«Прикрасою фестивалю» за словами організаторів стала восьмиметрова водна гірка, яка офіційно відкрилася на другий день фестивалю, а спуститися з неї у басейн можна було безкоштовно протягом усього дня.

«Особливість цього заходу — те, що він організований руками більше ніж 100 волонтерів. Для того, щоб допомогти нам, люди приїжджали із Київа, Мукачева, Олександрії та інших міст», — розповідає організатор Анжеліка Ткаченко. На питання, а чому фестиваль проводите протягом двох днів, а не одного, вона посміхаючись відповідає: «одного дня мало. Люди питають, а чому лише два дні». Про плани на майбутнє говорить: «хотілося б, щоб у молоді був свій великий майданчик, на якому можна було втілювати усі свої ініціативи. Якщо говорити про наш проект, то він росте у плані аудиторії, секцій, відвідувачів, гостей з інших міст та країн, а розширюватися нам ніде».

Що найбільше сподобалося відвідувачам фестивалю «Sumy Up Fest»? Традиційно, в бліц-опитуванні від «Афіша.Суми»:

«Не забуду атмосферу, яка панувала протягом цих днів. Я був і 29, і 30 числа. Щось виокремити не можу, бо сподобалося усе», — Ростислав (18 років).

«Водна гірка! Це те, чого багато не буває у таку спеку. Спеціально ходила до дому за купальником, а потім 5 разів спустилася з неї. Можна було б і більше, але черга надто довга», — Марія (14 років).

«Прийшла сюди з маленькою дитиною і думала, що прийдеться постійно за нею доглядати, але ні. Я відвела її в секцію для дітей, де вона бавилась разом з іншою малечею та аніматором. Сама ж я ходила на різні майстер-класи», — Олена (25 років).

«Бомбезна вечірня програма! Виступали гурти навіть не з інших міст України, а з інших країн! Це рівень», — Максим (21 рік).

«Сподобалися спортивні конкурси. Я ще не готовий для таких змагань, але тепер цілий рік до них готуватимусь», — Олександр (13 років).

Автор: Дар’я Данілова
 Ph-team: Юрій Волк, Сергій Єрмоленко, Vilena Lion.

Більше фото: https://vk.com/afisha_sumy?z=album-74718344_234311275