«Це Чемпіонат України. Тут не може бути тихо».

Офіційний етап ЕММА-Україна

Дощ, сірувате небо, прохолодний вітерець, а ми 13 серпня командою «Афіша.Суми» на Чемпіонаті України по автозвуку і тюнінгу біля Мануфактури. На годиннику майже 9:00, а вже є учасники, хоча глядачів небагато. Воно й не дивно, адже погода дощова, до того ж, зараз лише реєстрація учасників.

Доки офіційно чемпіонат не розпочався трошки про нього від директора ЕММА-Україна — Бориса Тищенка: «Чемпіонат із автозвуку та тюнінгу проводиться в Україні з 2001 року, а в Сумах другий рік. Сьогодні змагаються учасники із Сум, Білої Церкви, Харкова, Дніпра, Краматорську, Васильєвки та Тернополя».

Погода розгодинюється, глядачів усе більшає і більшає, а звук в машинах стає гучнішим. «Це Чемпіонат України. Тут не може бути тихо», — говорить ведучий змагань, додаючи: «до того ж, на нашому чемпіонаті не має ніякого допінгу, адже наші учасники — залізні».

Як говориться: «кожен приз обов`язково знайде свого власника». Цей захід не є винятком.

А нам вдалося поспілкуватися із власником і представником автомобіля (Lada Kalina), який став переможцем у трьох номінаціях. Сьогодні його представляв Костянтин Нагорнович. Що ж він розповість про чемпіонат?

«Враження позитивні. Дуже задоволений трьома першими місцями в кожній із номінацій, в яких брав участь. Також, був встановлений новий рекорд України в класі HLSB 128, 6 ДБ. При цьому ми побили попередній власний рекорд, який цілий рік тримався за учасником із Харкова.
Не дивлячись на дощ, прийшло багато глядачів, а організатори пригощали безкоштовним чаєм та кавою — ними і зігрівалися.
Організатори молодці, гарний етап, чудова атмосфера, позитивний настрій», — Костянтин.

Власником автомобіля є Іван Пушкарьов. Щоб дізнатися чому не він представляв своє авто та скільки тривала підготовка, ми поспілкуватися із ним у Вконтакті та от що дізналися:

«Увесь автомобіль зібраний із компонентів Alphard. Шумо- та віброізоляція фірми Acoustics. Підготовка тривала, напевно, як і у всіх взимку, а потім поїздки по всій Україні з невеликими доопрацюваннями, оскільки на різних змаганнях та етапах дещо різні правила.
Конкретно це авто вже як 2 роки бере участь у подібних чемпіонатах. В принципі, де б не був намагаюся виборювати перші місця. Автомобіль неодноразово ставив рекорди України. Сьогодні — не виняток. Чому сьогодні не я представляю свій автомобіль? Бо я агроном за освітою та покликанням, ним же й працюю. Зараз почалася посівна компанія, тому і не приїхав».

Від себе додам, що коли стоїш на майданчику, де відбувається чемпіонат із автозвуку, відчуття ніби ти на якомусь концерті. Чому? Бо дуже гучно лунала музика, а підтримка та овації глядачів подеколи її перевершувала.

Автор: Дар’я Данілова
 Фотограф: Сергій Єрмоленко

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.