Чим вам запам`яталося святкування

25-го Дня Народження України?

25 років — багато чи мало? Певно, досить для того, щоб усвідомити ціну тієї самої «незалежності». Роки йдуть, країна змінюється разом із людьми, природою, економікою, політикою, традиціями… Але не можна не відсвяткувати 25-ту річницю від проголошення України єдиною та незалежною державою. Звісно, кожного року в цей день відбуваються святкування, але чим же відрізняється «24 серпня» цього року від попередніх?

Про традиції та нові родзинки відзначення Дня Незалежності України «Афіша.Суми» поговорила з директором Центру Дозвілля Молоді — Попатенко Мариною.

№1

Уже приблизно з 2008 року в Сумах проводиться Парад вишиванок. У перші роки його проведення, захід не був дуже масовим, приходили спочатку просто подивитися… Останні ж роки, у вишиванках людей стає усе більше й більше. Вони приходять самі або з друзями, цілими родинами.

№2

У цьому році від «Агенції Промоцій «Суми»» проносили 50-ти метровий державний прапор, який пошили ще в минулому році.

Охочих урочисто пронести під час Параду вишиванок до «точки прибуття» завжди багато. Народ посміхається, радіє, фотографується.

№3

Традиційним є і обирання наймолодшого та найстаршого учасника параду у вишиванці. Лише роки 3 тому додали ще й номінацію на «найбільша родина», яка прийшла на свято.

№4

Кожного року люди парадом вишиванки прямували кудись у якийсь певний пункт, де продовжувалися святкування. Цього року — це торговий центр «Мануфактура».

№5

«Карта України» — ще одна наша родзинка. Ми її розфарбували з усіма охочими і тепер вона не просто радує око сумчан, а й вони ще роблять біля нього фото на згадку.

№6

Ми ж молодь, яка постійно рухається уперед, а зараз популярними є пости у соціальних мережах із хештегами, тож ми нашою творчою групою вирішили провести конкурс із хештегом «#240816». Усі охочі могли зробити фото чи пост у одній з двох соціальних мереж: фейсбук чи інстаграм, той запис, який обрали журі або ж набрав більше “лайків”— стає переможцем. Головною ж умовою є довання нашого хештегу та оригінальність.

А чим Вам запам`ятася цьогорічний День Незалежності?

Автор: Дар’я Данілова

Фотографи: Сергій Єрмоленко та Олена Ліон

Like what you read? Give Афіша Суми a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.