Hemen İndirmek İsteyeceğiniz 4 Eğlenceli Android Uygulama!

Ahmet Balat
Apr 4, 2018 · 3 min read

Milyonlarca oyun, program, dergi, kitap vb uygulamaları içerisinde barındıran Google Play Store’a Mart 2018’de eklenen ve bağımlısı olacağınız 4 yeni uygulamayı sizler için derledim!

1)Spiky Trees

Spiky Trees, size verilen küpleri sivri uçlara çarpmadan taşımanız gereken harika bir oyun! Bağımlısı olabileceğiniz bu yeni mobil oyunda yapmanız gereken şeyler aslında çok basit. Bu nedenle metrobüste, otobüste, taksi vb yerlerde kolaylıkla oynayabileceğiniz Spiky Trees kafa dağıtmaya bire bir.

Google Play Store’da 5bin işi tarafından indirilen Spiky Trees’in puanı ise 4.3!

Oyunun grafik ve animasyonları eğlenceli ve ilgi çekici. Oyunu oynarken refleks becerilerinizin artacağını hissedeceksiniz. :)

Spiky Trees’i buradan indirebilirsiniz.

2)Feedster

Gündemi, haberleri ve sosyal medyayı sürekli olarak cep telefonunuzdan takip ediyorsanız Feedster tam da size göre!

Çünkü Feedster Youtube, Instagram, Facebook vb sosyal medya ağlarında ilgilendiğiniz kişi ve sayfalardan haberleri tek bir uygulama altında toplayarak gelişmeleri sizlere tek bir zaman tünelinde sunuyor! Sosyal medya gündemini farklı farklı uygulamalara girip takip etmek yerine tek bir uygulamadan takip etmek hoşunuza gidecektir.

Google Play Store’da 10bin kişi tarafından indirilen bu yeni uygulamanın puanı ise 4.2! Yeni bir uygulamaya göre puanı da hiç fena değil.

Feedster uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

3)Die With Me

Die With Me diğer mobil uygulamalara göre son derece sıra dışı çalışan bir sohbet uygulaması. Sadece şarjınız %5’in altına düştüğünde kullanabileceğiniz Die With Me, telefonunuzun kapanma süresini uzatarak arkadaşlarınızla konuşabilme sürenizi de uzatıyor!

İsmini de bu özelliği sayesinde alan Die With Me sayesinde artık “şarjım bitti haber veremedim” gibi bahaneler de tarihe karışıyor!

Google Play Store’da 4,49₺’den satışta olan uygulama 5bin kişi tarafından indirilmiş durumda. Die With Me’nin puanı ise 3.7!

Die With Me uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

4)Cake Browser

Cake Browser, Android için tasarlanan bir arama motoru. Elbette amaçları Google’a rakip olmak değil. Bu uygulamanın amacı arama motorunda bir şeyler ararken eğlenmenizi sağlamak.

Google ve Yandex gibi arama motorları kullanıyorsanız ama bu dev uygulamaların arayüz tasarımlarını beğenmiyorsanız Cake Browser tam da size göre! Ekranı sağa ve sola kaydırarak kolaylıkla arama yapmanızı sağlayan Cake Browser size özel tasarımlarla da aramalarınızı eğlenceli bir hale getiriyor.

Cake Browser’ın en sevdiğim özelliği ise offline olarak da kullanılabilmesi. Evet yanlış okumadınız! Uygulamayı internetinizin olmadığı durumlarda bile kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Okumak veya gezinmek istediğiniz sayfa ve siteleri internetinizin olduğu bir zamanda uygulamanın önbelleğine kaydederek çevrimdışı zamanlarda da buralarda gezebilirsiniz.

Cake Browser, Google Play Store’da 50bin kişi tarafından indirilirken bu yeni uygulamanın puanı ise 3.9!

Cake Browser uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Yazdığım diğer yazıları https://medium.com/@ahmetbalat adresinden okuyabilir ve paylaşabilirsiniz. :)

Ahmet Balat

Written by

Digital Marketing Manager — www.ahmetbalat.com