Merhaba..

Bugün jeunesse şirketin de 1 haftayı doldurdum.☺ Dolu dolu günler yaşadım vu sektörde 10 binlerce ekip kurmus abilerimle saatlerce telefonda gorusmeler yaptik bilgiler aldım, eğitimlerimi tazeledim Resmen kendime geldim uzun süredir bu şekilde heycanlanmıyordum !. Bana eskisi gibi uykusuz geçirdiğim , heycandan uyuyamadığım günleri veren JEUNESSE e Teşekkür ederim.

Şimdi bu jeunesse şirketi nedir neyin nesidir ?

Jeunesse 09.09.09 da kuruldu. kuruldugundan 5 yıl sonra yılda milyar$ lık ciro yapan en hızlı gelisen ilk 500 şirket arasindan 481. sırayı hakkıyla aldı.

2016 yılında 1.4 milyar $ ciro yaparak şirket icerisinde rekor kırdı.

ve bu şirket türkiye pazarina 2 hafta önce firmanında desteği ile Tam Gaz başladı..bizim ekip olarak şuan 1000 kisiyi gectik ve 5 gunde avrupa rekoru 14 günde Dünya rekoru kırarak kendimizi kanıtladık.

evett asıl biz ne yapiyoruz ?

bu gördügünüz sadece bir urünüdür ve çok fazla faydası vardır..👆👆

biz sağlık sektöründeyiz jeunessenin nobel adayı doktorlarıyla üretilen muhteşem sağlık bakım urünlerini tavsiye diyoruz , onlarca şehir ve ülkede ekipler kurup cevremizi arkadaşlığımızı genişletiyoruz.;)


Tavsiye kelimesi seni korkutmasın !

Burada Türkiye sektörünün istisnasız en iyi gisirimcilik eğitimlerini veren isimlerle çalısıyoruz.. ( enes olgun )

Bu sektörde ki insanlar bizleri bilgilerini vermek için yarışıyorlar.. Önemli olan lider yetiştirmek hepiniz birer lider adayısıniz burada Gelisiminizi kendi gözlerinizle görüceksiniz.!😎

şirket hakkında urün hakkında daha detaylı biligileri bir sonra ki yazımda paylaşacagım.

herkes kendine iyi baksın !