Suitor’lar Ekran Başına, Suits Geri Döndü

Ekranların fenomen olmaya adım adım ilerleyen başarılı dizisi Suits, kış prömiyerini önceki gün gerçekleştirdi. Dizinin takipçilerine çok uzun gelen bu arada eski sezonlar tekrarlandı, atlanmış detaylar gözden geçirildi ve yeni bölüm için tüm hazırlıklar tamamlandı.

“DİKKAT! DİZİYİ GÜNCEL TAKİP ETMEYENLER İÇİN İÇERİK, SPOILER İÇEREBİLİR.”

Gücün simgesi Jessica artık yok!

Pearson Spector Litt’in patronu, gücünün vücut bulmuş hali Jessica, artık yok. Geçen sezonun finalinde babası ile lise zamanlarında yaptığı tartışmaların farkına varıp, kurumsal avukatlığın onu farklı bir insana çevirdiğini anlayan Jessica, artık şirketin başında değil. Görünen o ki yeni bölümler ile birlikte en çok işlenecek konu da bu olacak.

Harvey ile Donna bu sefer olacak mı?

Dizi araya girmeden önceki son bölümde onları el ele bırakmıştık. İkisinin de birbirine aşık olduğunu o kadar iyi biliyoruz ki, bir gün onlar da birleşecek ve sonsuz aşkı yaşayacaklar. Harvey’nin en büyük korkusunun Donna’yı kaybetmek olduğu da çok açıkken hislerini açması, şirketin geleceği açısından bir süre daha mümkün gözükmüyor.

Mike ne yapacak?

Hapisten çıkması ile birlikte onu yanına geri isteyen Harvey’nin iş teklifine Mike’ın nasıl bir yanıt vereceği merak konusu? Kış prömiyeri ile birlikte aslında Mike’ın nasıl bir kafada olduğunu göreceksiniz. Ayrıca Mike’ın deneyeceği işi görünce biraz da şaşıracaksınız. Ayrıca artık sabıkalı birisi olan Mike’ın hayatının geri kalanında bu leke ile yaşayacağı da kesin.

Louis’in hayatı değişiyor.

Hayatının aşkını bulduğuna inanan Louis, emin adımlarla mutlu bir geleceğe yürüyor. Yeni bölümler ile birlikte Jessica’nın yokluğu Harvey ile olan yönetim rekabetine mi sebep olacak, yoksa el ele şirketi daha iyi noktalara mı taşıyacaklar; bu akıllardaki en büyük soru. Her halükarda Louis’in varlığı ile Suits’in mükemmelliği taçlanıyor.

Rachel’ı çok önemli kararlar bekliyor.

Avukat olmasına çok az bir süre kalan Rachel’ın içinde fırtınalar kopuyor. Babası Robert Zane’den aldığı iş teklifine nasıl bir yanıt vereceği merak konusu. Babası, kızının geleceğinin garantide olması için baro sınavına adı sahtekarlığa karışmış Pearson Spector Litt şirketinin bir parçası olarak girmesini istemiyor. Rachel’ın da şirketine olan sadakati ve inancı bu noktada ortada olduğundan Rachel, çok önemli kararların eşiğinde. Bir diğer taraftan da Mike’ın geri dönmesi ve ilişkilerinin nereye gideceği de önemli soru işaretleri arasında.

Donna her zamanki bildiğiniz Donna…

Özgüvenin ve zekanın simgesi Donna, her zamanki bildiğimiz Donna olarak devam edecektir. Harvey’e olan aşkı, şirkete olan bağlılığı ve hakimiyeti yeni bölümlerle daha da pekişeceğe benziyor. Ekibin en önemli parçalarından biri olan Donna, çevresindeki herkesin geleceğini etkileyecek. Peki ya kendi geleceği hakkında ne yapacak?

Tüm zamanların en iyi dizileri listesinde kendine iyi bir yer edinen Suits’in güncel IMDb ratingi 8,7 ve artan başarısı onu bir süre daha ekranlarda göreceğimizin garantisi.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.