Firmamız farklı bölgeden veya coğrafyadan gelen yerli ve yabancı turistleri havaalanında karşılayarak şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Havaalanı şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmet sunabilmek için çalışmaktan mutluluk duymaktayız.

Firmamız Havaalanı şoförlü araç kiralama hizmetleri süresi boyunca Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Müşterimizi havaalanından karşılayarak istedikleri lokasyonlara güven içerisinde ulaştırmaktayız. Üstün hizmet avantajlarımız sayesinde işimizin en iyisini yaptığımızdan şüpheniz olmasın isteriz.

--

--

Türkiye’nin başkenti, her yıl oto kiralama ve minibüs kiralama sektöründe hızlı atılımları ile ön plana çıkan, ülkenin birçok şehirler arası demir yolu bağlantılarının kilit noktası görevi üstlenen Ankara’da aktif olarak minibüs kiralama hizmeti sunmaktadır. Firmamız Ankara kiralık minibüs hizmeti sayesinde müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

--

--

Akkor Turizm (Ankara Şoförlü Araç Kiralama)

Akkor Turizm (Ankara Şoförlü Araç Kiralama)

Firmamız başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde şoförsüz kiralama ve şoförlü araç kiralama faaliyetleri yapmaktadır.https://www.akkorturizm.com