Вирішив трохи систематизувати свої знання в тайм-менеджменті та розповісти про ті правила, якими я користуюсь.

#1 Зробіть своє робоче місце більш зручним

Розводячи весь час безлад на своєму місці я почав відчувати, що моя робота стає все менше продуктивною, ти починаєш відволікатись на сторонні речі, замість того, щоб бути зосередженим на основному — роботі над завданням. Зараз для мене ідеальне робоче місце це мінімалізм: стіл, ноутбук, мишка ну може ще й чашка з смачним чаєм ☺

#2 Правило 2 хвилин

Якщо завдання, яке треба виконати займе менше 2-х хвилин — виконайте його негайно. Це дозволяє відкинути велику купу роботи, адже відкладаючи такі завдання на потім збирається величезна купа справ, дати ладу яким стає надзвичайно важко.

#3 Вимкніть сповіщення

Скільки усіляких мобільних додатків ми маємо? Facebook, gmail, viber, Linkedin, цей список можна продовжувати дуже довго, і всі ці сповіщення відволікають від роботи: не встигнувши переглянути одне сповіщення, як ти починаєш дивитись вже інше, а ось тут вже цікавий пост у фейсбуці, хтось лайкнув твою фотографію, і так робота затягується у 2–3 рази довше звичайного.

#4 Не плануйте більше 2–3 справ

З досвіду поставивши багато задач на день починаєш розпорошувати увагу між ними, в результаті чого в кінці дня замість виконаних завдать маємо порожній список. Поставивши декілька завдань, повністю концентруєшся на них, внаслідок чого маєш гарний результат.

#5 Розбийте задачі по пріорітетності

Онлайн сервіси по плануванню задач дуже допомагають мені в цьому, наприклад я користуюсь https://ticktick.com/ він досить легкий у користуванні та дозволяє ставити пріорітети на завданнях, таких сервісів досить багато, ось основні з них: https://www.wunderlist.com/, https://asana.com/, http://www.rememberthemilk.com/, http://www.any.do/.

management, time management, productivity

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.