Amerika’da şirket kurmak neden gereklidir ?

Piyasaların sınır tanımadığı , vizyon sahibi olmanın oldukça öne çıktığı bu dönemde yenilikçi ve inovatif olmak adına yapılan bir adımdır Amerika’da şirket kurmak.

Aklınıza şu soru gelebilir; kim, neden amerika’da şirket kursun ki ?

Gerçek aslında olayı düşündüğünüzün tam tersi yönde gelişmektedir. Bugün dünya’nın neresinde olursanız olun artık kabuğunuzu kırmanın vakti çoktan gelip geçmiştir. Hatta buna şahit olduğunuza bile eminim, etrafınızdaki firmalardan yurt dışına açılanların kendine değer olarak kattıkları bir çok şey vardır. Bunu onlar belki ihracat ile gerçekleştirmiş olabilirler. Gerek ülkemizde , gerekse dünyanın başka yerindeki bir şirketin yurt dışında ayrı bir şirketi daha bulunması onun müşterileri ile ilişkilerinde yeni alternatifler sunabilme fırsatı sağlamaktadır. Ayrıca bunun sektörel olarak bir sınırlaması da yoktur. Sizi, (yurt dışına satış yapan küçük veya büyük ölçekte olmanız farketmez) bir şirket ya da satıcı olarak varsayıyorum. Potansiyel müşterilerinize kendi adınız üzerinden satış yapıyorsunuz ve satışlarınız da bekleğiniz seyirde izliyor. İşte bu noktada Amerika’da da bir şirkete sahip olmanız, ürünlerinizi bu şirket üzerinden pazarlamanız, dünyada bir çok pazarın gözünde vizyoner olarak kabul edilen bir yerden pazarlama yapmanız sizin ürünlerinize katma değer ekleyebilme fırsatı sağlayacaktır. Bu şirketi bir vitrin olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sayede birçok alanda kurumsal olarak iletişim ve bağlantı ağlarını genişletebilirsiniz.

Amerika’da şirket kurmanın avantajları

  • Hizmetlerinize katma değer sağlamak
  • Uluslarası pazarda fark yaratmak
  • Paypal kurumsal hesabı edinebilmek
  • Melek yatırımcıların ilgisini çekebilmek
  • Prestij sahibi olmak
  • Firmaların güvenini kazanmak

Bu listeye daha birçok madde ekleyebiliriz. Bu şirket üzerine alacağınız markalar ve hazırlatacağınız websiteleriniz ile alıcılarınıza ulaşımda kolaylıklar elde edebilirsiniz. Bunun sebebi artık şirketinizin uluslararası bir yapı haline dönüşmesidir. Bugüne kadar Ağaç sektöründen, tekstil, bilişim, teknoloji, inşaat sektörüne kadar bir çok firmaya profesyonel destek vermiş olan amerikadasirket.com ‘un hizmetleri Amerika’da şirket kurulumu, muhasebe, Vergi Beyanı, Amerika’da banka hesabı açılışı ve marka tescil işlemleri olarak siz yeniliğe açık müşterilerimize sunulmuştur. Göz atmak için sitemizi ziyaret ediniz.

Teşekkür ederiz.

Amerikadasirket.com , Social Enterprises INC. desteği ile.

#amerikadasirket #amerikadasirketkurmak #amerikadayatırım #amerikavergi #amerikadamuhasebe #amerikavize #amerikadanışmanlık