جنجالي ترين تئوريه براي هيروي بعدي

دنيايي كه بليزارد براي اورواچ خلق كرده به قدري پرعظمت و شكوهمند است كه به سختي به چيزي را كه مدام جلوي چشمانمان است دقت ميكنيم، سوالي كه مطرح ميشود اين است كه آيا بليزارد از ابتدا هيروي جديدش را به نمايش گذاشته و ما از آن بي اطلاع بوديم؟

همه ي ما سايت رديت را به خوبي ميشناسيم، سايتي كه به كاراگاهان دنياي وب معروف است، اخيرا فردي با نامي كه ذكر ميكنيم سرنخي به ما داده كه شايد همان چيزي است كه مدت ها دنبالش ميگشتيم.

WHY_ARE_YOU_SO_ANGRY

عكسي كه در نومباني آويزان شده

حتم به يقين همه ي شما عكسي كه در شهر نومباني است را بارها و بارها ديده ايد، كمتر كسي پيدا ميشود كه اين ادعا را رد كند. اما واقعا تا چه اندازه به اين عكس دقت كرده ايد؟

چيزي كه به ظاهر برداشت ميشود عكس يك ربات است، رباتي كه شايد بي ربط با ساخته هاي افي اولادلي نباشه. چيزي كه اين عكس را براي ما علاقمند ميكند اين است كه اين ربات روي پوستر هاي "هفته فشن" در شهرهاي نومباني، نيويورك و پاريس قرار گرفته است.

"هفته ي فشن" در نيويورك انجام شده است ولي "هفته ي فشن" در پاريس تا ٢٨ فوريه شروع نخواهد شد. اوه يه سرنخ ديگه، ٢٨ فوريه فرداست…! هفته مد در پاريس از ٢٨ فوريه شروع خواهد شد ( كه فردا باشه) و تا ٨ مارچ ادامه خواهد داشت ، در صورتي كه "هفته فشن" در نيويورك بين ٩ تا ١٥ فوريه برگزار شده بود.

عكس قديمي از اطلاعات پرواز
عكس جديد از اطلاعات پرواد

شايد براتون جالب باشه كه پروازهاي به سمت نيويورك و پاريس بايد به تعويق بيوفتند، ولي چيزي كه در صفحه نمايش نشون ميده اينكه پرواز ها به موقع سر تايم انجام خواهند گرفت و از تعويق خبري نيست !!!! يادتون نره كه افي اولادي قرار بود اولين پروازش را در زندگي انجام بده.

همه ي اين پازل ها را در كنار هم قرار بديد بدون شك تا فردا خبري مهم به دست خواهد رسيد، شايد اين خبر ربطي به هيروي جديد نداشته باشه ولي بي شك ارتباطي با هفته فشن خواهد داشت.

كانال ما را در تلگرام دنبال كنيد

T.me/overwatch1

يا

@Overwatch1

پست ارسالي در رديت را ميتوانيد از لينك زير مشاهده كنيد

كليك كنيد

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Amir Behzad Bd’s story.