благодійність та блокчейн

Благодійність є невід’ємною частиною того, що робить нас людиною, і чеснотою, яку плекають всі культури у всьому світі. Близько третини всіх людей по всьому світу пожертвували благодійним організаціям і чверть добровольців щороку. Ми маємо відмінні благодійні організації, щоб подякувати за це, і їх важливість в нашому суспільстві величезна. Фактично, вони є такими важливими складовими нашого суспільства, оскільки вони піклуються про людей, тварин та середовища, які забуті урядами і яких ніхто більше не може звернутися. Як сказала Енн Франк:

“Ніхто ніколи не став бідним, даючи”.Але люди все ще стурбовані тим, як обробляється оперативна сторона благодійності. По-перше, ніхто не хоче платити за адміністративні та маркетингові витрати, тому що витрачені гроші втрачають гроші. По-друге, пожертвування часто не дає вам сенсу, що ви змінюєте ситуацію. І останнє, але не менш важливе, благодійні організації — це підприємства, в яких працюють люди, є свої власні програми, а шахраї дуже складно виявити. Існуючий процес є централізованим та жорстким, складним для нагляду та повним накладними витратами. 
Ідея з платформою * PAWS animal charity* це розширення та охоплення , підвищення прозорості, зниження витрат та зміцнення довіри донорів .

#PAWScoin