Міст-Тур, Краків, я і негатив.

Друзі, знаєте, я ніколи в житті не їздив з турагенціями в тури, хоча їх є тисячі і міліони, як турів так і турагенцій. Зазвичай ми з дружиною все плануємо самі. Ну добре, не буду кривити душою і брехати вам — планує і букає все дружина, а так як ми мислимо однаково мені все подобається.

Але щось я відійшов від теми. Отож, мені компанія на якій я працюю подарувала сертифікат на двох осіб на вихідні у Кракові. Без задньої думки, ми з дружиною зраділи і вже мріями гуляли сонячним Краковом, їли флячки і фоткались в інстаграм, але… Завжди є “але” у вигляді негативних вражень від поїздки, асаме від організації поїздки, від організації, якою займається туроператор Міст-Тур.

Давайте все по порядку, спробую розписати тезисно, що саме не сподобалось, а вже вам вирішувати чи це негатив, чи це так має бути.

Ну що ж, погнали!

 1. Якась підозра почала закрадатись в мій туристично не підготовлений мозок (брешу, я подорожую з дружиною вдвох вже купу тисяч років) коли нам не висилали ніякої інформації по цій поїздці. Поїздка була у пятницю, і щоб спланувати її, ми очікуали інформацію хоча б в вівторок. Інформацію, я маю на увазі: коли виїзд, коли поселення в готель, коли відїзд назад і тд і тп. Таку інформацію я отримав аж в четвер по обіді, листом. Змирився з цим.
 2. Прийшли ми у відповідну точку збору (Головний залізничний вокзал, каса номер 6) вчасно. Нікого там не було. Ми пішли купити водички і тут дзвонить нам представник Міст-Туру і каже “Де ви?”, ми кажемо “На залізничному вокзалі, але так як вас там нема то ми пішли купити водичку!” вона каже “автобус стоїть там-то і там-то, ідіть туди, чекаємо вас.” Ну ок.
 3. Якось так сталось, що виїхали ми саме в то час, коли на кордоні була перезмінка, від того ми простояли там майже 5 годин. В автобусі. В автобусі, який був другий в черзі. КАРЛ!!! (Чогось мені здається, що такі штуки туроператори мали би знати, коли на кордоні перезмінка, і це враховуємо те, що черги не було ВЗАГАЛІ!!!)
 4. Ну окей, пройшли ми той кордон, добралися ми до кракова о 8:12 ранку. Тут ми собі думаємо так, зараз би в готель нас поселили, хто хоче на екскурсію — хай пруть, а ми собі поспимо, приймемо душ і підемо гуляти (ніяких екскурсій ми не брали, ні в соляні шахти Велічка, ні в якісь там печери). Ми любимо гуляти самі,і в міру сучасних технологій ознайомлюватись з памятками з допомогою інтернету і чудової програмки Google Trips. Але ж ні, друзі, наш гід чемно сказав що поселення в готель о 17:00, адже ВАУЧЕР один на всю групу. 17:00 КАРЛ!!! Від восьмої ранку до пятої вечора ДЕВЯТЬ годин!!! Ми, люди які простоляти на кордоні 5 годин, мусіли ше 9 годин просто лазити і тинятись Краковом, змучені і не виспані, розумієте. тільки не кажіть шо в автобусі можна було спати! Ми спали! Але всі ми знаємо, як добре можна виспатись в автобусі! Отож, це невдоволення не має меж! Міст-Тур, давайте будете поселяти людей в готель,а потім їхати у всякі Велічки!
 5. Після того як ми вже нарешті поселились в готель (нормальний,я б сказав, навіть класний готель) де було ліжко (а то єдине що ми хотіли тоді) нам сказали що о 9:30 виселення. Ну окей, нехай так. Але ж, друзі, якщо ти виселяєшся з готелю і знову ж таки не береш ніяких екскурсій, то ти знову маєш “вільний час” а решта їдуть на екскурсії. Знову ж таки, якшо система поселення в 17:00, а виселення в 9:30, то з 9:30 до 17:00 кімнати пусті! Тобто, можна ж спокійно зробити виселення хоча б в 12! Міст-Тур, нє? Не чули?
 6. Ну і ньюанс, в готелі не працював Wi-Fi вище першого поверху, і далі ніж рецепція. Печально, враховуючи те, що ми люди сучасні, і любимо всякі там соціальні мережі, інстаграмчики і переписку з друзями. Ну таке, не основне, але пічалька…
 7. Ще те, що готель був в абсолютних єбєнях Кракова, дуже далеко від центру, за містом. Про це нас вже повідомили в самому автобусі, роздавши пєчальну чорно-білу роздруківочку з Google Maps. 
  Фактично, зекономивши на готелі, вони привьязали пересування людей, до їхнього автобусу.
  Цей нюанс вони так само тримали у секреті до останнього
 8. В автобусі, після виселення, багато людей пропонували виїхати на Львів в 17:00, 18:00, 19:00. гід вислухав, але сказав ні! Виїжджаємо о 21:00. Ну ок, бажання групи не співпало з бажанням туроператора заробити 15 євро на екскурсії.
 9. Ще згадав ньюанс. Водій автобуса не розумів навіщо закривати двері в автобусі під час стоянки вночі, коли за боротм -1. Добре, що після того як ми йому пояснили, він зрозумів.
 10. Назад, коли ми повертались — Також є зауваження. Кордон пройшли швидко, але я не розумію, навіщо робити після проходження кордону, коли до Львова залишається 1 година їзди зупинку на заправці на 20 хв, щоб люди попили кави! КАВИ в ПЕРШІЙ ночі,КАРЛ!!!І вже й не хотілось писати цей відгук, але осад лишився, мушу його десь скинути.

Загалом — Краків гарне місто. Їздіть туди самі, гуляйте самі, шукайте готель самі. готель в який ви можете прийти коли хочете і поселитись не в 17 годині вечора, коли ви приїхали о восьмій ранку!

Ми побачили набагато більше ніж соляні шахти і печери. Ми побачили краків зі всіх сторін. Єдиний негативчик в тому, що ставлення туроператора до людей, трішки не таке як вони рекламують.

А і тут я ще згадав ньюанс, глянув я інформаційний листок щойно — поселення там в 14:00. Тоді WTF Міст-Тур? А? Яка нахрін 17:00?

Сподіваюсь Міст-Тур візьме до уваги цю інформацію, і почне враховувати людей, які ен хочуть їхати в печери, а просто відпочсити в готелі після 5-и годинного стояння на кордоні вночі.

Щиро Ваш.

Трішки фоток: