Чому я обираю barbershop

Друзі, усім привіт. Зараз надзвичайної популярності набирає такий сервіс як чоловічі перукарні, або ж як їх називають по-модному barbershops. І тут я спробую доцільно пояснити вам, чому я обираю саме їх а не звичайні перукарні.


Отож, напевне я просто складу список переваг і недоліків, а судити вам. Поїхали!

Переваги:

  1. Якісні чоловічі стрижки і гоління бороди
  2. Абсолютно все тут дихає справжнім чоловіком, все для чоловіків. Тільки якісні косметичні засоби від закордонних виробників, тільки якісні машинки, бритви, ножиці і решта аксесуарів від закордонних виробників.
  3. З вами завжди радяться про те, як вас стригти, чи як вам голити бороду, якщо ж ви не знаєте що ви хочете, або ж хочете спробувати щось інше — вам завжди порадять.
  4. Якщо у вас проблеми з волоссям, тут на місці вам одразу порадять хорошу чоловічу косметику для догляду за ним і вкладанням, яку до речі прямо на місці можна й придбати.
  5. Майстри (так, майстри, а не перукарі) зазвичай (завжди!!!) в barbershop — це чоловіки, ніяких жінок. Тому вам не прийдеться годину, а то й півтори вислуховувати “вєсьолиє історії”.
  6. Якщо ви прийшли раніше ніж були записані, вам чемно запропонують щось випити. Зазвичай це чай, кава, водичка, пиво, або ж віскі. Так, адже тут все для чоловіків. також ви можете пограти X-Box, або ж PlayStation.
  7. Онлайн запис — це круто, ти обираєш вільний час для себе і дивишся чи вільний в цей час майстер (barber). Якщо ж ні, то вже підлаштовуєшся під час свого улюбленого барбера.

Недоліки:

  1. Ціна. Зазвичай в таких закладах ціна набагато вища ніж в звичайних перукарнях, і це не кожному по кишені.
  2. Відсутність простої такої, знаєте перукарки Тьоті Зіни, яка нагло і в той же час весело спитає: “Вісочки які робим?” :)

Особисто я у Львові спробував три існуючих барбершопа — це Solidol Barbershop (перший у Львові справжній барбершоп), Johny Barber (така собі імітація перукарні, салону краси і барбершопу, насправді тільки одна назва…) і вже тепер для мене рідний Fat Tony’s Barbershop (тепер користуюсь тільки їхніми послугами).

Так, ця культура вже набуває широкої популярності, так відкриваються нові заклади і кожен хоче перевершити конкурентів і я переконаний будуть перевершувати. Тому чоловіки, користуйтесь барбершопами — адже вони створені для вас, тобто для нас так само як салони краси для жінок.

Ну і якщо хтось мені зараз скаже: “Ой, та мене в перукарні за 30 гривень так само пострижуть!” Я просто гляну на цю людину і відповім: “Ну-ну…”