Authoreon— децентралізована платформа для авторизації, автентифікації, перевірки та сертифікації

Доброго дня, дорогі читачі.

Сьогодня я хотів би розповісти Вам про дуже цікавий та перспективний проект під назвою Autoreon.

Веб-сайт | Технічна документація | Twitter | Telegram | Slack | BitcoinTalk

Що таке Authoreon?

Платформа Authoreon представляє собою платформу реалізовану на технології блокчейн. Платформа створена для авторизації, аутентифікації, перевірки та сертифікації інших вихідних онлайн-платформ.

При нинішньому збільшенні рівня кібер-злочинності у всьому світі стає абсолютно очевидним, що існуюча система безпеки не є адекватною.

Використання Authoreon може запобігти фальсифікації даних, кібератаки, матеріальної і нематеріальної крадіжки особистих даних і забезпечити повну можливість відстеження.

Платформа Authoreon забезпечує максимальну безпеку авторизації і відстеження з використанням блоксхем, криптографії, штучного інтелекту та алгоритмів підстановки. Це робиться шляхом створення окремого накладення у верхній частині блок-ланцюга, тобто синапсів і ключів доступу. Завдяки цим трьом рівням будівництва можна забезпечити децентралізацію повноважень з використанням інтелектуальних контрактів. Усі транзакції усередині Autheron будуть використовувати спеціальний токен, який є Autheon (AUTH).

Крім того, ми стикаємося з підвищеними проблемами національної безпеки, що часто суперечать правилам конфіденційності та захисту даних, а також основні проблеми, пов’язані з захистом IOT, захистом авторських прав та інтелектуальної власності та управлінням репутацією.
Крім того, підвищення рівня обізнаності про якість вимагає ідентифікації та історії відстежуваного товару в ланцюжку постачань і ланцюжку володіння.
Неможливість зберігати дані, перевіряти ідентифікацію та надавати доступ лише до авторизованих інстанцій призводить мільярди доларів до збитків щороку, тоді як найціннішим активом під ризиком є довіра.
Authoreon вирішує ці проблеми шляхом децентралізації авторизації, автентифікації, перевірки та сертифікації.

Загальна архітектура платформи Authoreon включає в себе декілька компонентів, які використовують властивості та характеристики технології блокчейнів, криптографії, штучного інтелекту (AI) та алгоритмів заміщення для забезпечення максимальної безпеки, авторизації та відстеження.
Ми досягаємо цього, створюючи два додаткові окремі накладені протоколи на вершині блочного шару: синапс та шари блокування доступу.

Продукти Authoreon

Платформа рішень Authoreon буде доступна через зручний графічний інтерфейс користувача, який буде оптимізований для MetaMask, але буде працювати в децентралізованому браузері.

Мобільні додатки: всі функціональні можливості платформи будуть повністю відображені в мобільних додатках (для Android, iOS і Windows), щоб включити функції авторизації ключів, взаємодії з рунами і гаманці.

Smart Contract: платформа запропонує безліч модулів, кожен з яких буде обробляти різні варіанти використання, кожен з яких буде працювати під управлінням Smart-Contract-as-a-Service (SCaaS), кожен з яких має різні швидкості обробки і витрати.

Як можна реалізувати Authoreon?

Щоб реалізувати хорошу систему безпеки, платформа Authoreon вимагає фінансової підтримки від інвесторів не менше 500 000 доларів США до 34 000 000 доларів США. Кошти будуть використані для остаточної розробки платформи, проведення експериментальних досліджень і пов’язаних з ринком витрат і обслуговування.

Деталі ICO

Символ: AUTH;

Загальна кількість всіх токенів: 1 000 000 000;

Початкова кількість токенів: 340.000.000;

Еквівалент : 1 AUTH = ETH 0,00133333;

Валюта, яка приймається під час ICO: ETH, BTC, Paypal;

Tokensale дата початку: 5 серпня 2017;

Дата закінчення: 14 жовтня 2017.

ICO Authoreon націлився на збір коштів з мінімальної суми в 500 000 доларів США до максимуму в 34 000 000 доларів США у зв’язку з подіями, поточними грошовими потоками та масштабованими маркетинговими потребами.

1 токен Autheon (AUTH) буде коштувати 0,00133333 ETH.

Карта розвитку проекта виглядає наступним чином:

Контакти

Більш детальну інформацію про цей проект і ICO можна дізнатись по посиланнях:

Веб-сайт: https://www.authoreon.io/
Технічна документація: https://www.authoreon.io/Authoreon-Whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/Authoreonio
Slack: http: //www.slack. authoreon.io/
Telegram: https://t.me/authoreonio
Мій профіль на форумі Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=963400

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.