DomRaider — аукціон в режимі реального часу

Сьогодні я хотів би розповісти про дуже цікавий проект під назвою DomRaider. На мою думку, це найкраще ICO на сьогоднішній день. За дуже короткий час проект зібрав майже всю потрібну суму в 35 міліонів євро.

Документація | Веб-сайт | Блог | Facebook | Твіттер | Телеграмм

Що таке DomRaider?

DomRaider — це новий проект, який створений для проведення аукціонів в режимі реального часу на базі технології блокчейн. Сам проект був створений в 2013 році і почав своє життя як стартап, який займався продажем доменних імен в режимі аукціону. Домен — це унікальний ідентифікатор адреси сервера в мережі.

Domraider продав більш ніж 20 000 продуктів завдяки надійній і професійній команді, які багато років працюють в даній сфері. Команда складається з 30 осіб і постійно розширює свою штаб, так як проект користується великим успіхом і популярністю.

DomRaider взяла в основу блокчейн технологію з відкритим вихідним кодом. Суть проекту — це проведення централізованих аукціонів. Завдяки всім відомої технології блокчейн, всі операції на платформі будуть надійні, прозорі і дуже швидкі.

У мережі DomRaider немає необхідності реєструвати заявки і пропозиції. Це ядро комплексної нової екосистеми аукціонів, метою якої є запропонувати інноваційне рішення для проведення аукціону гравців у всьому світі. Живі аукціони, умовне депонування, фахівці з оцінки, служби доставки і постачальники онлайн-аукціонів можуть приєднатися до мережі.

Основні переваги DomRaider:

Надійність і прозорість, буде перевірятися будь-яка діяльність, будь то покупка або продаж.
Прості етапи роботи при здійсненні покупок повинні виконуватися з використанням різних частин і використовувати платіж з використанням валюти.
Низька вартість транзакції, мета полягає в тому, щоб полегшити клієнтам платежі при здійсненні платежів, а також витрати, пов’язані з комісією.
Швидкі транзакція — це величезний плюс для аукціону.

Структура діяльності екосистеми DomRaider дуже зручна, так як здійснюються дії прозорі, низька комісія, а також просте і зручне функціонування платформи.

Технологія Blockchain забезпечує структуру, в якій ставки і дані неможливо буде фальсифікувати, тим самим захищаючи користувачів.

Технологічне рішення DomRaider дозволить використовувати всесвітню аукціонну платформу, де користувачі зможуть безпосередньо спілкуватися. Це забезпечує набагато більшу базу користувачів для аукціонів і забезпечує простоту і простоту прийняття рішень і обробку транзакцій на частку вартості інших аукціонних систем. Одним словом, DomRaider забезпечить дуже швидку і безпечну платформу для обробки і незмінно записи заявок і результатів. Інфраструктура, в її нинішньому вигляді, може забезпечити консенсус за ставками менш ніж за одну секунду.

Детальніше про ICO

Ico розпочнеться 12 вересня 2017 року до 11 жовтня 2017 року, для того щоб взяти участь в ICO — перейдіть за посиланням:

https://www.domraider.io/en/

Для покупки токенов можна зробити оплату ефіром або біткойнов.

Початкова ціна токена DRT становить 0,1 євро.

Загальний запас токенов становить 1 000 000 000 DRT token.

Токени будуть розподіляться таким чином:

35% ICO;
15% для учасників (команда, консультанти і співтовариство);
50% зарезервовано.
Продажі обмежена до 35 млн. Євро, а вже зібрано понад 33 мільйони !!!

Токен DomRaider буде висловлювати ідентичність цього проекту, а також його можна використовувати в транзакціях покупки або продажу.

Контакти

Дивно, наскільки швидко проект зібрав майже всю потрібну суму в 35 мільйони !!! Інвестори оцінили проект по достоїнству. Сам проект є дуже цікавим і маємо ряд переваг в порівнянні з аналогами. Побажаємо команді удачі і будемо сподівається, що у команди все вийде.

Для додаткової інформації або для того щоб взяти участь в ICO подивіться ці посилання:

Технічна документація — https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/domraider/domraider/DomRaider+ICO+Whitepaper+EN.pdf
Веб-сайт — https://www.domraider.io/en/
Блог — https://blog.domraider.com/en/
GitHub — https://github.com/Domraider/dr-token
Медіум — https://medium.com/@Domraider
Твіттер — https://twitter.com/domraider
Reddit — https://www.reddit.com/user/domraider/
Youtube — https://www.youtube.com/domraider
Телеграм — https://t.me/Domraider_ICO

Мій профіль на біткоінталк: mr.zet

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.