20 — КІБЕРБрУДНІ— 19

Доброго ранку, шановні громадяни міста майбутнього! Міста, де ваше начальство знає з ким ви вчора бухали, або яке замовлення зробили на амазоні. Проминула епоха, коли сторінка в мережі була таким собі тихим “терапевтичним кабінетом”, сьогодні це скоріше вольєр де знайомі і не знайомі, колеги і на сам кінець друзі знають про вас все.

Плетені чоловічки, самі довкола себе плетемо мережу, з якої позовтішатися твоїми злетом і невдачею може кожен, а блогери виглядають адмінами на закритих серверах ондайн ігор з необмеженою владою в межах мікро всесвіту.

Кібер реальність вплелася в day life і тепер твої плани на вечір чи то будь-що МОЖЕ БУТИ ВИКОРИСТАНО ПРОТИ ТЕБЕ публічно.

Тепер не big brother is watching you, а всі можуть зазирнути.

Без кібер етики і кібер законів, сьогодні психи можуть відстежити тебе: де ти пив каву і з ким, яке кіно тобі не сподобалось і будь-що для нездорових людей є пусковим механізмом.

Поскаржаться! Це система де доноси заохочують а поведінка, яка не вписується в чиюсь обмежену етику є хибною, і зайвою. Інакшість — не потрібна.

Тому, бережіть себе! Тричі думайте чи всі Friends підписані на вас позитивно налаштовані. Хтось захоче хакнути сторінку, ваше життя, знищити залякати, і використати.

А проте, “найкращий захист — це напад”.