5 geriausių programėlių visiškai nemokamai skambinti "Android"

Šiuo metu "Android" skirtas programas, kurios suteikia galimybę nemokamai skambinti praktiškai visiems. Čia yra penkių geriausių "Android" programos, kurios leidžia jums skambinti telefonu Nr sąskaita išvis:

1. gvajavos

Neseniai įsteigta Sipdroid gvajavos app, kuri leidžia jums padaryti, susisiekite su mumis pokštams JAV Gizmo5 grupė-už visiškai nemokamai! Atsižvelgiant į tai, kad ši programa iš "Google" šiuo metu įgyjama, jums galėtų tai sinchronizuoti su "Google Voice" turi būti suteikta galimybė užsidirbti nemokamai skambučius, taip pat tekstų. Su šia programa, jums gali papildomai atsiliepti į telefono skambučius su "Google Voice" numeris tol, kol jūs turite neto ryšį.

2. "Google Voice"

"Google Voice" dabar yra su "Android" versija. Ši programa, kuri veikia realiu laiku, galite gauti balso ir teksto kelio, jie rodomi. Kuo greičiau kas penkiolika min, tai yra daug daug geriau iš seną versiją, kuri ieško tik naujus pranešimus. Naujas variantas taip pat yra gauta sinchronizavimo funkciją, kuri, kai aktyvuota, rodo pranešimus, kurie kyla iš būna sausas. Iškiliausių funkcija, kad galite gauti iš "Google Voice" yra jos gebėjimas leidžia jums siųsti nemokamai tekstinius pranešimus ir skambinti ç u¾sienç, su jūsų "Google" numeris. Atkreipkite dėmesį, čia skambučiai yra ne nemokamai - tik tekstą. Kai gvajavos yra sinchronizuojama su šia programa, tada galima padaryti nemokamai telefonu.

3. "Skype" MobileTM apie "Verizon"

Jūs galite nemokamai skambinti taip pat siųsti laiškus per pagrindinis 3G arba Wi-Fi ryšys. Galite net pavadinti savo gerais draugais tiesiai ant savo kompiuteriuose, naudodami savo "Skype" susisiekti su sąrašą. "Skype' pokalbio kokybė yra visai ne grubus, nors gali būti atvejų, kai ryšys šuoliais, bet visur, Tel. patirties visuma yra malonus.

4. viber

"Android" versiją Viber programa leidžia jums prašyti įvairių kitų asmenų Viber nemokamai naudotis Wi-Fi arba 3G ryšį. Taip pat gali naudoti šią programą kaip jūsų numatytąjį rinkiklis.

5. Rebtel

Rebtel programos ateina su įmontuotą dial pad, nereikia jums paversti dėl prašymo gauti dalykų nuveikti. Skirtingai nuo kitų programų, jūs galite padaryti skambučiai su Rebtel taip pat nesinaudoja Wi-Fi.

Artimiausiais mėnesiais arba metais, gali būti kitų "Android" programos, kad bus naudojamas labiau patrauklūs nemokamai skambinimo funkcijos dar nuo to momento, paraiškos per geriausias naudai. Remdamasi savo poreikius ir interesus, galėtų pasirinkti, kuri programa tinka jums.

Danny yra dėl geriausių Android planšetiniai kompiuteriai savo dienoraštį. Daug įvairių kitų "Android" tabletė kompiuteris informacijos galite rasti "Android" tabletė kompiuterio ventiliatorius.

Šiuo metu "Android" pasiūlymai programas, kurios leidžia jums padaryti visiškai nemokama telefono skambučius beveik niekam. Žemiau yra 5 Geriausi Android programas, kurios leidžia jums skambinti ne sąskaita išvis:

Kadangi ši programa jau įsigijo iš "Google", tai galite integruoti su "Google Voice" galėtų padaryti nemokamas telefono skambučiai ir SMS žinutės. "Android" versiją Viber programa leidžia jums skambinti linksta Viber nemokamai, naudojant Wi-Fi arba 3G ryšį(apsu kurimas). Rebtel programos ateina su integruota numerio rinkiklis, kuris nereikalauja – įjungti programėlei gauti dalykų nuveikti.

A single golf clap? Or a long standing ovation?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.