Araç Kiralama

Ankara Araç kiralama, Ankara Kiralık Uygun Araçlar, Rent a Car

Ankara Araç Kiralama
2 min readAug 21, 2017

Araç rezerve ederken ön ödeme tutarını ya da tamamını kredi kartınız ile ödeme yapmanız gerekir. Ön ödeme yöntemini seçerseniz; kalan bakiyeyi kredi kartı ve ya nakit olarak araç tesliminde ödeyebilirsiniz. Provizyon / Depozito Provizyon miktarları araçların listelendiği ekranda yazmaktadır. Araçların muafiyet bedeli depozito tutarı kadardır.

Ankarada Saatlik Araba Kiralama

Araç kiralama esnasında oluşabilecek ödenmemiş trafik cezaları, eksik yakıt, sigorta kapsamı dışındaki hasarlar için kira ücretinin dışında kredi kartınızdan teminat depoziti olarak provizyon alınır. Provizyon teminat tutarının kredi kartından çekilmesi değil, araç kiralama süresince teminat miktarının bloke edilmesidir. Bunun için kiralama başlangıcında sürücünün adına olan minimum 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan kredi kartı bilgileri araç kiralama kontratına eklenir.

Provizyon Fiyatlarına Dikkat

Provizyon, kiralanan aracın teslim alındığı gibi geri verilmemesi halinde gerekli durumlarda kullanılmak üzere teminat olarak alınır. Aracın sorunsuz iade edilmesi durumunda söz konusu teminat tutarı bloke uygulanan kredi kartından 7 ile 25 gün arasında kaldırılır. Bunun sebebi, kiralamış olduğunuz tarihlere ait gelebilecek trafik cezaları içindir. ( Tedarikçi firma, banka ve kullandığınız kredi kartına göre bu süreç değişiklik gösterdiği için net gün verilememektedir. ) Ayrıca bu işlem kredi kartı ekstrenize borç olarak yansımayacaktır.

Sigorta ve Güvenceler

Tüm araçlarımız kaskoludur. Kasko, kiralanan araçta meydana gelen parasal zararları ve hırsızlık gibi kiralama sözleşmesinden kaynaklanan zararları teminat altına alan bir sigortadır. Ayrıca araçlarda oluşan kullanımdan kaynaklanmayan mekanik arızalar kasko kapsamında olmamakla üye işyerinin sorumluluğundadır. Yine 3. şahıslara gelebilecek zararlar Trafik Sigortası limitleri dahilinde koruma altındadır.

--

--