Araç Kiralama’nın En Akıllı Yolu

Hem bireysel hem kurumsal müşterilere aynı kalitede hizmet vermeyi amaçlayan premium araç kiralama markası aracla.com, seçkin müşterileri için araç parkında,Volvo,Nissan,Wolksvagen ve Audi markalarının modelleri barındırıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 2016 ve 2017 model yılı, en donanımlı modeller kullanımız için sizleri bekliyor. Araç kiralama sektörüne farklı bir soluk getirmek için yola çıkan aracla.com seçkin markaların full donanımlı otomobillerini günlük, aylık ve yıllık olmak üzere kiralayabilirsiniz.

Rent A Car Kasko Güvencesiyle;

Sektördeki kalitesiz ve güvenilir olmayan araç kiralama firmalarının çokluğu nedeniyle, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kurulan birimimiz, talep edilen aracı,ikinci el full kasko avantajıyla en uygun fiyata müşterilerine temin etmektedir.

Aracınızın özelliklerini seçebilir, ne zaman alacağınızı, ne zaman iade edeceğinizi hatta nereden alıp nereye bırakacağınızı bile seçebilirsiniz. 7/24 hizmet veren aracla.com’dan araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. aracla.com araba kiralama hizmetleri farkını fazla araç seçeneği ile yaşayabilir, kalitesinden ödün vermeden sizin için en uygun fiyatlı olanı sunar ve seyahatlerinizde rahat etmeniz için her zaman yanınızdadır.