Kursy psychologiczne online

Anna Dobosz
1 min readSep 10, 2023

Zachęcam Was do zapoznania się z kursami online stworzonymi dla psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, nauczycieli oraz każdego kto jest zainteresowany tematyką szeroko rozumianej psychologii. Kursy dostępne są na nowoczesnej platformie szkoleniowej.

Kursy psychologiczne online, to szkolenia w nowoczesnej formie z dostępem przez Internet. Kursy składają się z lekcji podzielonych na moduły, w formie nagrań wideo. Z kursu można korzystać w dowolnym czasie, według własnych możliwości czasowych i potrzeb. Na życzeniu uczestnika istnieje możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego ukończenie szkolenia.

Dzięki kursom możesz dowiedzieć się między innymi jak radzić sobie ze stresem, poznać techniki relaksacyjne, opanować Trening Autogenny Schultza, dowidzieć się jak stosować techniki oddechowe, medytację i sposoby rozluźniania ciała, aby zmniejszyć odczuwalny poziom stresu i poprawić swój dobrostan. Zawarty w szkoleniach materiał i techniki mogą stanowić inspirację do pracy z innymi osobami w ramach terapii i innych form wsparcia.

Zobacz również: Psychoterapia online vs. tradycyjna terapia: zalety i skuteczność

Wybrane kursy dla psychologów:

TAGI: kursy dla psychologów online, szkolenia psychologiczne online z certyfikatem, dobre kursy online psychologia

--

--

Anna Dobosz
0 Followers

Terapeuta, psycholog, psychotraumatolog i coach