LARA Turizm Merkezi - Türkiye

Antalya Lara , Şehrin doğu kısmında, denize paralel Olarak A.Ş. uzanan Antalya'nın en güzel semti diyebileceğimiz Bir yerdir. Daha çok gelir Düzeyi YÜKSEK KİŞİLERİN oturduğu semt Olarak anılmasına Rağmen, orta gelirli insanlarında rahatlıkla hayatını sürdürebildiği Lara, denizi, sahili, falezleri, eğlence Ettik alışveriş merkezleri ile, Düzenli Şehir Planlaması ile bilinir. Lara'nın denize Olan kıyı sahili Yaklasik 15 km.dir. Eklendi eklendi Eklendi bunun 6 km.si Kayalık falezlerden Oluşur. Geri kalan Kısmı imkb "Lara Plajı" Olarak Bilinen kumdan sahili oluşturur. Kundu tatil merkezini de icine alan bu plaj "mavi bayrak" ödüllüdür. Lara Kundu iç içe geçmiş Bir DURUMDA OLUP, genelde lara diye Anılır Ettik. Antalya Lara, il MERKEZİNE 7 km. mesafede, Antalya Havalimanına imkb 6 km. uzaklıktadır. Lara'dan, Antalya'nın onu Yerine ulaşım gayet koyladır. Neredeyse Diğer bütün, semt A.Ş. ilçelere toplu ulaşım tools çalışmaktadır.

Antalya Lara denince akla ilk Olarak tatil, deniz, Güneş ettik tabii ki OTELLER gelir. Genelde Büyük otellerin Tamamı denize sıfır Veya ÇOK YAKIN konumdadır. Bu Büyük ettik beş YILDIZLI OTELLER Dışında, daha küçük Otel, pansiyon ettik Diğer accord mutabakat tesisleri de Mevcuttur. Her Ekonomiye Veya zevke Uygun Olan bu Otel Pansiyonlar ettik, özellikle yaz aylarinda pedal Pedal rate çok YÜKSEK olmaktadır. O yüzden de yaz aylarinda ani kararla tatile gelmek isteyenlerin tekrar düşünmesi Gerekir.

Antalya Lara Firmaları kira ÇEVRESİNDE bulunmakla beraber ziyaretinde havalimanı Antalya genelde Lara İÇERİSİNDE değişik noktalarda ki Hizmet Vermektedir.

LARA Plajı - ANTALYA
Show your support

Clapping shows how much you appreciated Antalya kiralama’s story.