Амстердам. Список нетуристичних місць від мешканки міста.

Оскільки в Амстердам ми поїхали дуже спонтанно, то і часу на пошуки якоїсь інформації особливо не було. На щастя, моя подружка з Німеччини, з якою ми разом були на волонтерському стажуванні в Індонезії, мешкає у Голландії вже багато років, а зовсім нещодавно переїхала у Амстердам. Різдво вона святкувала у тихому сімейному колі у Німеччині, тож екскурсію не провела, але від неї я отримала у WhatsApp дуже лаконічний список місць, куди можна навідатись. Як раз з тих списків, які можуть стати у нагоді і, власне, стали :) Кудись ми встигли потрапити, щось спробували і десь прогулялись, але тут я залишу повний її список без змін, усі нетуристичні місця, а вирішувати вам:)
 
 Ну що ж, починаємо з того, що можна подивитись? :)
 
To see:

 • Openbare bibliotheek
   
   Публічна бібліотека, що розташована близько центрального вокзалу. 7 поверхів наповнених книжками, CD дисками та комп’ютерами, щоправда з платним WI-Fi. На останньому поверсі розташована кафешка типу “Пузатої хати” (порівняння, звісно, не з найвдаліших), з якої відкривається вид на Амстердам. Тераса взимку зачинена, а от коли тепло мабуть так добре там сидиться з чашечкою кави:) 
   Вхід безкоштовний.
 • Foam
   
   Сучасний музей фотографії. Ми ж там не були, але думаю, там досить незвично:)
 • NDSM WERF
   
   Можна проїхатись на паромі безкоштовно неподалік від центрального вокзалу. Кажуть літом це дуже цікавий досвід, адже тоді починають працювати цікаві кафешки на воді та на острові. Але наш вердикт — якщо у вас часу небагато, на це його не гайте, незважаючи на те, що забавка безкоштовна.
 • China Town
   
   Здається, і коментарів тут особливо не потрібно:) Не забувайте, що це списочок цікавих місць, а не must see.

To shop:
 
Negen Straatjes
 
 9 маленьких вулиць, що наповнені магазинчиками і цікавими кафешками.

 • Utrechtsestraat 
   
   Вулиця незвичних магазинчиків з вінілами і CD дисками, предметами інтер’єру, екстравагантим одягом і т.д. Чесно кажучи, ми не те, щоб не встигли, а навіть не планували. Проте, без сумнівів, для когось магазини подібно плану є знахідкою.

To eat:

 • Coffee and coconuts
   
  Так не хочеться мені вживати це слово, але кращого не підібрати — хіптерська місцинка. Дуже цікава, незвична, але знаходиться трохи далі від центру. Знову ж таки, якщо часу у вас небагато, то читайте цей запис як “нічого особливого”.
 • Nam kee
   
   Цей китайський ресторанчик нам радив згодом навіть екскурсовод нашого фрі туру. Порції там величезні, майте на увазі:)
 • De laatste Kruimel
   
   Нарешті! Нарешті ми з вами дійшли до цього пункту! Чудове маленьке і надвичайно атмосферне місце із смачнющою випічкою. Я ніколи не забуду як ми на декілька хвилин туди заскочили, супернезручно сиділи і їли з паперових тарілочок з дерев’яними такими ж одноразовими вилочками, які мали свій специфічний смак. Але атмосфера там була “настільки-настільки”, що на це все можна закрити очі і лише насолоджуватись смачнющим морквяним тортиком.

To party:

Ось і наступив розділ, що зовсім не про нас, але можливо буде корисним, для тих, хто вміє відпочивати на подібних вечірках: 
 
Radion

Canvas op de 7e

Closure

Веселого вам Амстеру :)


Підписатись на групу vk.com

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.