Як дешево добратись в Амстердам.

Кілька порад, які можуть стати в нагоді.

Це було на католицьке Різдво, коли у Польщі, де ми живемо, у всіх вихідні, коли все зачинено на 2,5 дні, коли все місто наче засинає. Два дні перед Різдвом наші друзі, що тільки переїхали в Амстердам, запропонували нам приїхати до них в гості, аби було веселіше провести це свято разом. Чесно кажучи, я не вірила в цю поїздку, тому що знаю, що купити квитки за адекватною ціною за два дні до виїзду майже нереально, а квитки у Амстердам, куди не літають лоукости, тим паче! Але вихід завжди є, вечір кропіткого пошуку, зошит, розписаний численними варіантами пересадок і… нарешті, Xmas in Amsterdam!

Отже, представляю три найбільш вигідних варіанти (щоправда, з Польщі, але до неї можна легко добратись автобусами чи блаблакаром):

1. Польща/Україна-Німеччина -> літак
 Німеччина-Амстердам -> автобус

Летимо в Кельн, Дюссельдорф, Дортмунд з Ryanair/ Wizzair і їдемо автобусом до Амстердаму ( список автобусних перевізників тут : )

Ціна подорожі автобусом до Амстердаму буде приблизно 10€, якщо білети не вдасться купити по акції.
Щоправда, у Дортмунді, наприклад, доведеться ночувати.

2. Польща — Брюссель -> літак
 Брюссель — Амстердам -> автобус

До Брюсселю літає як Ryanair, так і Wizzair, лише врахуйте ще ціну за транфер до аеропорту, нагадую, що у Flibco можна купити квитки від 5 до 14€ , на місці квиточок обійдеться у 17€ .
P.S. Швидше за все Брюссель не такий, як ви його собі уявляєте, тому дня там цілком вистачить, не варто там зупинятись надовше (але це все звісно ж особисті враження).

3. Польща — Ейндховен -> літак
Ейндховен — Амстердам -> автобус/поїзд

З Ейдховена до Амстердама можна добратись переважно автобусом або поїздом. Автобус коштує 22.50€ , поїзд 18.80€ + 1€ за одноразову картку(квиток) + 3.50€ аби добратись з аеропорта до міста. Очевидно, що автобусом дешевше, але якщо ви оберете поїзд, то можете ще прогулятись містечком (хоч і дивитись там особливо нема на що, але воно відрізняється від Амстердаму, така собі модерн- Голландія), а також по дорозі можете вийти в місті Утрехт, яке дуже схоже на Амстердам, але без натовпу туристів. Щоправда, зупинка в Утрехті обійдеться на декілька євро дорожче, оскільки треба буде купувати два окремі квитки. Ми в Утрехті не були, але думаю на декілька годин можна заскочити у спокійну місцинку :)

4. Можливо, що існують варіанти перельотів з пересадками, пошукайте на сайтах, які я писала тут, але такий варіант підібрати значно важче.

Звісно, що можна розглядати вильоти з різних міст, куди літає Віз Еір з України, а не лише Польщу.

А ще, ми вирішили не сумувати, що у Амстердам було неможливо летіти напряму за адекватною ціною, а насолоджуватись тим, що нам випала можливість заодно оглянути і інші міста, країну, навіть незважаючи на те, що нам довелось слухати відвертості п’яної росіянки о 3 ночі в Макдональці в центрі Брюселю, яка була впевнена, що російської ніхто не розуміє :) Не знаю до чого я це додала, але саме це була подія стала завершуючою у нашій подорожі. 
Всім пригод!:)


Originally published at vk.com.