کنسرت شادمهر در گرجستان

کنسرت شادمهر در گرجستان

کنسرت شادمهر در گرجستان
 کنسرت شادمهر در گرجستان, پسر دوست داشتنی و با استعداد موسیقی پاپ ایران برای اولین بار در سالن اسپرت پالاس شهر زیبای تفلیس (Tbilisi Sports Palace) در تاریخ “September 2, 2017” معادل با “11 شهریور ۱۳۹۶” برای هموطنان عزیز ایرانی و ایرانیان مقیم گرجستان برگزار می شود.
 
 برای خرید بلیط کنسرت شادمهر در گرجستان می توانید از طریق وب سایت آریا گرجستان اقدام کنید. اطلاعات تکمیلی برای خرید بلیط کنسرت شادمهر در تفلیس بزودی در همین صفحه قرار خواهد گرفت. همچنین کارشناسان ما از طریق لایوچت، تلگرام و تلفن پاسخگوی سوالات شما در 4 شعبه مستقر در تفلیس خواهند بود.
 شادمهر عقیلی
 شادمهر عقیلی (زاده ۷ بهمن ۱۳۵۱ در تهران)، خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده، ترانه سرا و بازیگر ایرانی است که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران کار خود را آغاز کرد. وی پس از مدتی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد.

کنسرت شادمهر در تفلیس

کنسرت شادمهر در تفلیس
 
 او از ۱۳۷۶ وارد واحد موسیقی صدا و سیما شد و در آنجا مشغول به کار شد ولی کارهایش برای کسب مجوز مشکل داشتند. به‌عنوان اولین کار “معبود” و سپس “فصل آشنایی” را اجرا کرد و بعد از آن آلبوم بهار من اولین کاست او بود.
 
 بهار من آلبوم بدون کلامی شامل ترانه‌ های قدیمی مانند “گل گندم” و “بهار من”، “جان مریم” و… بود که شادمهر تنظیم و نوازندگی پیانو، گیتار و ویلون را در آن به عهده داشت. او در آلبومی به نام “فصل آشنایی” که کارهای دیگر خوانندگان پاپ آن روزگاران در ایران، هم در آن جای داشت سه آهنگ به نام‌های “باغ زندگی” به همراهی علیرضا عصار “معبود” و “فصل آشنایی” را ارائه کرد. سپس در آلبومی به نام “نازنین” باز هم به همراهی دیگر خوانندگان، دو آهنگ “قفس” و “تو بی‌نهایت شب” را ارائه کرد.
 کنسرت شادمهر در تفلیس برای اولین بار
 شادمهر در سال‌های اقامت در خارج از کشور، در بزرگ‌ ترین سالن‌ های بین‌ المللی جهان کنسرت اجرا کرده است و تابستان 2017 را برای اولین کنسرت خود در شهر تفلیس گرجستان انتخاب کرده است.

Click to Post

Show your support

Clapping shows how much you appreciated آریا گرجستان’s story.